Skip to main content

Topic: Emeraude obnova  (Read 5390 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Emeraude obnova

Eto nakon Sinišonog "plesa" i rezultata toga što se većini od nas desilo , ide popravak .. polijeće za koji dan  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Emeraude obnova

Reply #1
Šeki is' a gen, Šeki on d roud agen!!
Ne sumnjam da će Emeraude letjeti kao i prije.
Samo nek' pilot dolazi manje nervozan na letenje!  :D :D :D

Odg: Emeraude obnova

Reply #2
Hehehe Željac bar mi imamo iskustva sa ´vakim stvarima  :D
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Emeraude obnova

Reply #3
Samo nek' pilot dolazi manje nervozan na letenje!  :D :D :D
A da vi malo pilota spojite na vašu stanicu sa onim kablom i potrudite se oko 'nastave'? Tako i ja radim, samo dodajem još jednu licnu za napone 100, 200, 300 V, pa kada pilot pogreši, kresnem mu u palice kazneni napon da se uozbilji  ;) !

Damir

EDIT: Evo kako se to radi - http://tinyurl.com/py977r5

Odg: Emeraude obnova

Reply #4
Damire majstore , imao je Siniša i letenja na duplim  , i uz mene i Željca .. taman se odvažio al je nešto pobrkao sam na novoj stanici.. dešava se .. vjerujem da će sad prije svakog leta kao svaki stari vuk  provjeriti sve u detalje - pretpoletni pregled ..  ;)

** još nosač motora i "poklopac" pa lagani finiš **
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Emeraude obnova

Reply #5
Ma šalim se ja PZ.... znam da vi pošteno radite u vašoj ekipi!

Nego, Zlatane, koliko ti ruku imaš : od prve slike obnove, pa do ove posljednje gore, priošlo je 4 sata, a nos modela raste ....!
Meni bi za to trebalo 4 dana... :D

Damir

Odg: Emeraude obnova

Reply #6
E Damire , služim se "čarobnim štapićem" .. hehehe .. patex suši na ovom suncu jako brzo .. i već bi to bilo skoro završeno ...e al treba ubit malo vremena i sutra ..  u subotu može da  polijeće , u to sam siguran ako se jutrom probudim  ;)

* dosadašnje pošmirglano na grubo , motor i nosač samo uglavljeni za provjeru kuta *
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: Emeraude obnova

Reply #8
Iduća slika sutra u 09:00 s naslovom " izrađen još jedan dodatni rezervni Emeraude 2 za Sinišin bezbrižan letački početak"  :D ;)

Odg: Emeraude obnova

Reply #9
Au zlatane, u dva dana kao nov..... Znaci ja ne mogu pokidati koliko ti mozes popraviti.

Malo se salim. Znam gde sam pogresio tako da ne bi trebalo da mi se isto desi. Sto ne znaci da me danas sutra nece iznenaditi neka nova situacija. Ugl. Jos cu se oslanjati na ekipu.


Odg: Emeraude obnova

Reply #11
Kakakav je tresak bio kod pada i to još u leđnom letu i pod punim obrtajima , mislili smo da ćemo samo triješće pokupit.. ipak kao i u većini slučajeva padova do sada ovakva konstrukcija iako superlagana za veličinu modela pokazala se jakom.. stradava samo nos modela  :D

*nosač motora je pojačan sa aviošperom i dva komada sendvić balaze 5 mm ... u tijeku je izrada poklopca motorsko baterijaskog prostora ..  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Emeraude obnova

Reply #12
... još malo oko balza radova na poklopcu...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Emeraude obnova

Reply #13
Nevjerojatno!!

Odg: Emeraude obnova

Reply #14
Kada dobije boje, izgledace kao da se nista nije dogodilo :)