Skip to main content

Topic: Alula & Alulica by Plavi (Read 52028 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Alula

Reply #45
Nema beda.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Alula

Reply #46
prijavite mjesto i vrijeme da Vam uručim depron... ili da skoknete po njega... 1 šteka IzoFloora 3mm..
Ja obično na posao iz VG u ZG idem skuterom... pa mi je pi*darija to vozit na skuteru...

Odg: Alula

Reply #47
Hahaha zamisli da probas to odvest na skuteru :D
Bumo nekaj smislili!


Odg: Alula

Reply #49
Pa viš, umjesto alule napravimo krila za skuter od deprona :D ;D
Spektrum dx7s i razni modelčeki


 

Odg: Alula

Reply #51
Nisu Alula ali dovoljno slicno.

Depron

1.)

[attach=1]

[attach=2]

[attach=3]

[attach=4]


2.)

[attach=5]

[attach=6]

[attach=7]

[attach=8]


Balza:

[attach=9]


[attach=10]

Sve uzeto kao free download iz FMT magazina.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }



Odg: Alula

Reply #54
njam njam

Odg: Alula

Reply #55
Zed... daj mi reci ima li tu u ZG netko tko slaže kompozitna krila vacuum baging metodom sa jezgrom od xps-a ? Kužim 90% procesa, ali bi volio vidjet u živo kako se to sve skupa posloži prije vakumiranja..
Filmiće na youtubeu sam pogledao... sve...
Imaš nekoga ?

Odg: Alula

Reply #56
Zed... daj mi reci ima li tu u ZG netko tko slaže kompozitna krila vacuum baging metodom sa jezgrom od xps-a ? Kužim 90% procesa, ali bi volio vidjet u živo kako se to sve skupa posloži prije vakumiranja..
Filmiće na youtubeu sam pogledao... sve...
Imaš nekoga ?

Vidio sam da Diogen radi krila od stiro-balza sendviča (slično samo lakše jer nije potreban vakuum nego samo kalup), siguran sam da ima netko na forumu tko to radi.
Ja sam radio bagging ali smo laminirali drvo kod proizvodnje longboard daske (slicno kao skejt).

Odg: Alula

Reply #57
morat ću se solo bacit u izradu Alula-like dlg-a..  vidim da niste za akciju...
Prošli tjedan sam se ostavio pušenja i sad sam nabrijan ko motorna pila... stalno nekaj moram delat... nemam mira .....  :-\
 

Odg: Alula

Reply #58
Ja jednostavno nisam stigao organizirat prevoz, moralo se i letit malo jebiga :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free