Skip to main content

Topic: odbacen jos jedan veliki hrvat (Read 55318 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #61
Vidio sam danas velikog i malog Hrvata kako ruku pod ruku idu na biralište.


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #63
zac nemoj mi tu podmetat neke demagoske fore.sta ti aludiras da ja nesto imam protiv casnih i hrabrih branitelja.za koga ti radis?
pustas spotove u kojima pise da ih se nikad nece zaboravit.pa gledaj sta je tvoja demokracija napravila od njih.prosvjeduju ,a niko ih ne slusa,pola generala trune po zatvorima, pola branitelja je gladno,stotine je izvrsilo samoubojstva jer su valjda odusevljeni sistemom koji ti hvalis na sva zvona.
povlastice uzivaju koji rata nisu vidjeli.jesi ponosan na svog generala ciru blazevica.presmijesno.
a ti tu pustas hdz propagandu.
podsjecas me na bandica.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #64
Kolega HS, bolje da si samnom isao tamo gdje i anđeli lete pa poslije na kavicu nego sto ovdje trošiš energiju ko inruner

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #65
bolj da sam se rodio ko indijanac,nego ko hrvat.
ti ko branitelj sto je obiso cijelu zemlju objasni zacu kak te nisu zaboravili kad te trebaju pljackat za komunalnu naknadu ,parkiranje,.....zrak sto dises.....
vukovara se sjete jednom godisnje kad treba napravit reklamu za politicke stranke....
knin ,kraljevski grad.......
prestrasno.
 

 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #66
Kolega razriješio sam te čina generala. Sad ideš na ispitivanje zato kaj puštaš filmove o četnicima.
 
Kaj se sad loviš za pranitelje a malo prije puštaš film na čirilici kaj ga je neki čedo stavio na Yubito.
 
Ja radim za Hrvatsku i Hrvata u Svojoj domovini pa onda i ostale koji poštuju Hrvatsku domovinu i Hrvatske običaje.
 
A ti kolega Saraga?
 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #67
kolega ne mislis je vrijeme da se braniteljima vrati dostojanstvo?
za branitelje se ne lovim ja nego ti i jos k tome aludiras kako drzava brine neznam kako o njima.


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #69
ne mjesaj cetnike sa casnim borcima nob-a.
jel i tudjman cetnik zato sto je nosio crvenu zvijezdu?
jel i moj susjed srbin cetnik jer se borio za hrvatsku?


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #71
Dečki, sve vas koji ste ovdje postali znam i osobito cijenim...no, nemojte od ove teme napraviti trakavicu-feljton.
Takve stvari prepustite nekon drugom, koji se time bavi!
Reko' bi: ajde malo ohanite, ima i ljepših stvari!
Damir

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #72
"Ovako stvari stoje"

youtube - Goran Bare & i placenici !

poslusajte i nadam se da je ovim kraj !!!!

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #73
necu stati dok zaca ne izvedem na pravi put.ministar financija suker je zaludio cijelu veliku gorico da busevca.kad slusam zaca ko da slusam njega.on je ponosan sto ga gule.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #74

Ja radim za Hrvatsku i Hrvata u Svojoj domovini pa onda i ostale koji poštuju Hrvatsku domovinu i Hrvatske običaje.
 

Zac,
Sve sto si rekao potpisujem. Pratio sam ovu temu i stvarno je poucna. Saznas kako demagogija i dalje djeluje.
LP