Skip to main content

Topic: Rhino zippy (Read 6052 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rhino zippy

neki zaziru od jeftinih "kineskih" baterija ali to ima svoja dva lica.

1...... ako raskopate neke za koje ste mislil da nisu iz kine ... razocarat cete se jer cete zateci deklaraciju "made in china"

2...... u šumi kineskog šrota ima i svjetilh primjera

jedna od tih je rhino zippy ....

s obzirom da imam cca 10 ljudi(što u kvartu , što na selu) kojima uzimam robu  svatko ima po nekoliko tih baterija i svi su više nego zadovoljni.

znaci ako hocete jeftino letjeti svakako preporucujem tu bateriju
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Rhino zippy

Reply #1
Evo ja imam par komada.
Onih jacih 30C?
Bile u helicu, sad furam jeftikaner Cessnu sa time.

HC stvarno ima je**ne cijene, ono sto me muci kod njih je nekonzistentnost kvalitete.

Ja sam uzeo one Zippy-R cim su dosle i bile su odlicne.
Druga tura koja je dosla je bila zadnje smece.

Wesp

Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Rhino zippy

Reply #2
nedavno su stigle dvije 2s 2350 mah 20 c za Damira i tuži mi se da gliser ne juri kao sa onima od prije iako su ove nove...

hmmmmmm....

nisa primjetio na svojima a uzeo sam hrpu zipyy flightmax koje su mi još jeftinije a cini mi se i bolje
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Rhino zippy

Reply #3
Evo ja imam par komada.
Onih jacih 30C?
Bile u helicu, sad furam jeftikaner Cessnu sa time.

HC stvarno ima je**ne cijene, ono sto me muci kod njih je nekonzistentnost kvalitete.

Ja sam uzeo one Zippy-R cim su dosle i bile su odlicne.
Druga tura koja je dosla je bila zadnje smece.

Wesp



nekonzistentnost - molim moderatora da mi objasni znacenje ove rijeci.

Odg: Rhino zippy

Reply #4
Nakon sto sam kupio svog TRexa nabavio sam iz iste trgovine i jos dvije baterije ALIGN 2150 po super cijeni od 85$ za dva komada. Sada su mi se te "original" pokazale kao najlosije. Zadnje dvije sam uzeo Flightmax 2200 iz HC po smjesnoj cijeni od 19$. Racunam, nisam ih previse platio pa ako i "ispusim" lakse cu preboljeti. Za sada su se pokazale kao najbolje, svaki put ih dopunim preko 2100 mAh, nema velike razlike u naponima celija i ne divljaju sa strujom pri kraju punjenja. Ovo sto je Wespen napisao potpisujem, nemora znaciti da ce sljedeca isporuka biti iste kvalitete - u svakom zitu ima kukolja
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Rhino zippy

Reply #5
po meni je sve stvar serije......
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Rhino zippy

Reply #6
Evo ja imam par komada.
Onih jacih 30C?
Bile u helicu, sad furam jeftikaner Cessnu sa time.

HC stvarno ima je**ne cijene, ono sto me muci kod njih je nekonzistentnost kvalitete.

Ja sam uzeo one Zippy-R cim su dosle i bile su odlicne.
Druga tura koja je dosla je bila zadnje smece.

Wesp



nekonzistentnost - molim moderatora da mi objasni znacenje ove rijeci.

To bi ti značilo da su Kinezi konzistentni takvom načinu rada po već poznatoj transparentnoj Kineskoj kvaliteti.
To jest nekonzistentni u prezentaciji kvalitete vlastitog proizvoda. Što znači da nemaju kontinuitet konzistentnosti.
Drugim riječima nekonzistentno prezentiraju kvalitetu svog proizvoda jer konzistentno im je kvaliteta u banani.

Nadam se da će Vam bar malo ovo pomoći! Uživajte na HR forumu g. Saraga ::) :D ;D