Skip to main content

Topic: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$ (Read 12400 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #16
Htio sam otvoriti novu temu' Ivana Iowu sam poslušao', ali ovo spada ovdje: nakon što je Ivan Iowa posvjedočio da je više od 50 modela na 2,4 bilo u zraku istovremeno i sve prošlo bez smetnji, morao sam probati.

Dakle, nabavio sam najlošiji, najjeftiniji i najbijedniji modul i prijemnik od Corone, modul je za Futabu, ali sam ga haknuo za MPX... proveo neke pokuse, ugradio ga na model, letio dva dana depronca, napravio rigorozni range test i..i sve OK !
Stvar šljaka bez problema, jedino sam primijetio da kućni wi-fi ima nešto manji bandwith u blizini uključenog modula, no to ćemo još provjeriti.

Prilažem slike, tko voli, neka hakira modul kao i ja. Burek od posla  ;)

Damir
[/



svjetski rekord je 76 modela istovremeno u zraku,
njemci su htjeli da ga obore ali nisu uspjeli skupiti vise od 56 ali su letjeli bez i najmanjega problema i svi na 2,4quote]


Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #18
pa slike i ti na njima.jel to bilo ujutro ili popodne.


Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #20
a,ko je slikao?


Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #22
s kojim aparatom?


Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #24
kakva je to? :o

Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #25
kakva je to? :o

Prava  :D
pa jel vidis da je Damir na slici za usporediti sa Al Capone,
Sesir,suncane a faca da i ne govorimo,sada cu pokusat njegovu sliku da ubacim koja se drzala u tajnosti,nadam se da necu imati problema,mislim biti proglasen izdajnikom

Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #26
ako je digi ,kaj onda nema film.ja obicno koristim kodac ili agfa. ???

Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #27
Možda ,,,na ovoj slici se nevidi od očala i brade!!!!!
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #28
ako je digi ,kaj onda nema film.ja obicno koristim kodac ili agfa. ???

ovo je bio digi sa filmom  "efke lab"
zadnji krik tehnike

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Corona hack modul i prijemnik na 2.4GHz za 29$

Reply #29
Za sve one koji su zabrinuti za glavate i debele kao i za susjede slijedi jedno pojašnjenje.
 
Svaki modelar i čovjek težiti savršenstvu.
 
Možemo se pohvaliti da imamo ovdje dobar dio a među te i ja spadam koji smo skoro dosegnuli to savršeno stanje.
 
Znači savršeni oblik, a to je kugla  8)   ;D
 
Od sad na dalje molim da se "Glavati i Debeli" tumači kao učitelj, duhovni učitelj, duhovni vodić a oni koji nisu našli put do savršenosti da se ponizno pokoravaju  ;D
 
Jedino tako ova zajednica može naprijed  ;D :D ;D :P