Skip to main content

Topic: Sky high Zagi fly (Read 6239 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Sky high Zagi fly

Reply #15
nadam se.  ;)




Odg: Sky high Zagi fly

Reply #18
Puuusti gaaaasssss, vidim nisi slušao Dagija  :D

Prvo jedrenje pa onda sa gasom
 

Odg: Sky high Zagi fly

Reply #19
Hvala pajdo.  ;)

zaboravio si napomenuti da si i ti imao svoj trenutak, no nažalost nisam snimio jer je tak zaronio da se nisam ni snašao. Mora je je izgubio link.  ;)

Zagi je fakat vrhunski kad njime upravlja Daglas. Glajda da je to milina a kad slijeće možeš ga rukom uvatit.

Kak smo bili kod vojne bolnice bilo mi je frka da mi ne odleti na cestu, ipak nisam profi ko Daglas.

Dosta je bitno napomenuti što mi je Strepfler rekao da dignem elevone. Tnx Strepfler.

u odnosu na prvi NElet ovo je bilo letenje, naravno više s Daglasove strane manje s moje, no Zagi je imao priliku vrhunski odraditi ono za što je namjenjen, a to je let.

Odg: Sky high Zagi fly

Reply #20
Hvala pajdo.  ;)

zaboravio si napomenuti da si i ti imao svoj trenutak, no nažalost nisam snimio jer je tak zaronio da se nisam ni snašao. Mora je je izgubio link.  ;)

Zagi je fakat vrhunski kad njime upravlja Daglas. Glajda da je to milina a kad slijeće možeš ga rukom uvatit.

Kak smo bili kod vojne bolnice bilo mi je frka da mi ne odleti na cestu, ipak nisam profi ko Daglas.

Dosta je bitno napomenuti što mi je Strepfler rekao da dignem elevone. Tnx Strepfler.

u odnosu na prvi NElet ovo je bilo letenje, naravno više s Daglasove strane manje s moje, no Zagi je imao priliku vrhunski odraditi ono za što je namjenjen, a to je let.

Neka je poletio.  :) :)

Odg: Sky high Zagi fly

Reply #21
Svi smo imali svoje trenutke  :D .
U mom predstavljanju sve piše hehe

Odg: Sky high Zagi fly

Reply #22
Nakon nekoliko sekundi leta sa Daglasom jučer danas kod Domovinskog mosta je bilo puno puno bolje.

Zagi je letio s motorom, glajdao bez motora tamo, vamo, gore, dolje bez greške. ;)

Imam i snimke, pa ih stavim kad mi ih pošalju (za one koji ne vjeruju). ;)

Očtio je trebala malo veća livada bez ljudi i prometa.

Čak sam namještao prop kod slijetanja da ne zapnem kak mi je Plavi objasnio.

Još malo pa profić.  8)

Zagi je fakat guba model - može sve od sporog do brzog leta, jedrenja stvarno zakon model.







Odg: Sky high Zagi fly

Reply #23
I mi smo danas malo letili, istrimali smo zagija... i eto, ceka se novo letenje, ako Bog da, slijedeci vikend ce biti lijepo vrijeme..


Sky high Zagi fly

Reply #24
Drago mi je da ste se zabavili! Čekam snimke od Superflya! Da se svi zagrebacki Zagiji okupe na jednoj livadi, zemlja bi se tresla od buke motora!!!

Odg: Sky high Zagi fly

Reply #25
Čekaj samo da mi boduli dođemo popraviti prosjek :)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Sky high Zagi fly

Reply #26
Hahaha znam ja da i vas ima cijela vojska! Mogli bi se nać kod Fuzina, na neutralnom terenu i odraditi bitku u zraku dok zadnji ostane u zraku!

Odg: Sky high Zagi fly

Reply #27
Dogovoreno :)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Sky high Zagi fly

Reply #28
Šogi mi je baš na livadi predložio da stavimo na zagije šiljke i probamo odraditi zračni dvoboj.

Moj prijedlog je bio da napokon lansira Bixlera koji mu stoji u kutiji, pa da za početak na njemu uvježbamo peciznost.  >:(

Pa onda da vidimo kome opanci, a kome obojci.

 

Sky high Zagi fly

Reply #29
Stavite na svaki winglet 2m papirnate trake pa ko prvi drugome skine traku, pobjednik! To cemo odradit kad se nademo na livadi!