Skip to main content

Poll

Da li je Zagi stabilan u letu i upravljiv ?

  • Da, naravno da je !
  • Ne, to mogu letjeti samo jubito-piloti !
  • Ne znam !
  • Što je to ''Zagi'' ?

Topic: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno... (Read 33389 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #30
meni sada vise nije nis jasno. jeli na kraju zagi superupravljiv ili nije? ;)

moram ti priznati da je mene ugodno iznenadio. Jedan od modela koje nisam uspio uništiti iako je doslovno sklepan od odpadaka. Proletio sam punim gasom u obrušavanju kroz krošnju drveta, ponovno bacio u zrak i nastavio letjeti... može sa wingletima i bez njih... brzo ali i full sporo.. znao sam ga na bok voziti oko sebe dok mi se ne zavrti.. ;D


Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #31
Lijin zagi je neupRavljiv u odnosu na moj, ili je moj preupRavljiv?
Zakon su ove pice u toplessu... Tu moram glumit da čitam na mobitel a sad vidim da bi i 5mpx bilo malo. Da,da zagi...

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #32
A ti na plaži prste k sebi i pusti zagija gledaj  ??? ??? ??? ??? ???

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #33
Znaš kak je, sa ženom sam. Moram spomenut ak vidim dobar model. Kao zagi npr.  ???

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #34
Ako mu zagi služi samo za pišanje čija su deca?


Mamina?


Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #36
kolko je te brace horten bilo.vise nego brace hrvata?
Bilo ih je dvoje...Reimar i Walter,( http://en.wikipedia.org/wiki/Horten_brothers )  bavili su se letećim krilima i napravili niz naprednih konstrukcija od jedrilice do stealth borbenog mlažnjaka koji nikada nije ušao u proizvodnju jer kada je poletio prototip - rat je već bio praktički završen.
viđe ovdje:  http://en.wikipedia.org/wiki/Horten_Ho_229

Preuzevši rezultate njihovog rada Northop - Grumman zaklkjučio je da je leteće krilo nestabilno i teško upravljivo ....i... nakon 50 godina izašao je B2.

Osim braće ima još nekih manje poznatih konstrukcija letećih krila, a najpoznatija je Zagi.

Od domaćih konstruktora letećih krila, najpoznatiji je Plavi, koji je i glavni krivac za širenje ove konstrukcije među Hrvatima, kao i za otvaranje ove rubrike.

Damir

kaj me sad jos ti zezas!
ak ih je bilo dvoje jedan je brat bio zensko,ako su dva onda su oba muski.
koji su to manje poznati konstruktori.
i kaj to znaci ako konstruiras letece krilo onda si manje poznat.



Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #39
meni sada vise nije nis jasno. jeli na kraju zagi superupravljiv ili nije? ;)



moram ti priznati da je mene ugodno iznenadio. Jedan od modela koje nisam uspio uništiti iako je doslovno sklepan od odpadaka. Proletio sam punim gasom u obrušavanju kroz krošnju drveta, ponovno bacio u zrak i nastavio letjeti... može sa wingletima i bez njih... brzo ali i full sporo.. znao sam ga na bok voziti oko sebe dok mi se ne zavrti.. ;D

zagi je totalno neupravljiv.ovi kaj lete s njim misle da upravljaju,a on ustvari sam leti.

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #40
gazda ivane tvoje misljenje...

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #41
Popuštam uvjerili ste me zagi je stvarno neupravljiv i zato prelazim na trupce, dvotrupce i repce!

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #42
HE, he samo neznam kako da to sve pripašem na zagija :D :D :D :D :D :D



Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #43
Konačno točan odgovor, zagi leti sam dok budala na daljinskom ne pokuša nemoguće. Onda je kriv i zagi i signal i kineski servo...

 tatine oči,  smije se na mamu?

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #44
Ili stablo oraha proleti kraj tebe ??? ??? ??? ali ne i zagi 8)