Skip to main content

Topic: Hladnoća i letenje (Read 2416 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hladnoća i letenje

Lp. Svima...sretni blagdani. Naime proglem jedan imam danas sam pokušao letjeti bilo je -6...bat puna. Ali čim poletim pali mi se lipo alaram. Dali je do hladnoće. Dali ima iskustva tko. Bio sam ljut jako jer sam planirao i vatromet snimati ....ali nece ici....
Titus 600 y6,Turnigy tgy i10,S550,DJI PH3 PRO

Odg: Hladnoća i letenje

Reply #1
Je

Odg: Hladnoća i letenje

Reply #2
Ja sam jučer letio na -2 i nisam imao problema, trebas drzati baterija na toplom prije nego ides letiti

Odg: Hladnoća i letenje

Reply #3
Upravo tako. Drzat ih na toplom i probat ih odrzat toplim. Hladnoca usporava kemiju batki.

Odg: Hladnoća i letenje

Reply #4
Da u pon.sam letio bilo u + temp. danas pokusao nemoze pali alarm na 3.60v tako sam nastimao. Kad ugasim motore vrati se na 3.85v po ćeliji....hladnoća zeza
Titus 600 y6,Turnigy tgy i10,S550,DJI PH3 PRO

Odg: Hladnoća i letenje

Reply #5
Probao danas ponovno. +6°C...bat bila puna sve 4 ćelije po 4.20v u toplom...uzletim i nakon minute..opet alarm,pogledam buzzer a ono 1cell 3.95,2cell 3.44,3cell 3.94,4cell 3.95v. Jel moguće da je bat vrisnula. Nisam letio sa njom ni 30min u komadu... baterija je multistar 4s 8000mah. Punjač imax b6 80w.
Titus 600 y6,Turnigy tgy i10,S550,DJI PH3 PRO

Odg: Hladnoća i letenje

Reply #6
Da je moguce je. Da sve ispod 10 stupnjeva utjece, utjece.

Odg: Hladnoća i letenje

Reply #7
Hvala,na odgovoru. Olaksao si mi. Mislio sam da je bat mrtva....uhhh. Što mi je još čudno kad se upali alarm bude 3.40v. Spustim ga i ugasim,a on nakon par sec vrati napon skoro jednak u svim cell. Razlika ono 0.01v po cell..
Titus 600 y6,Turnigy tgy i10,S550,DJI PH3 PRO

Odg: Hladnoća i letenje

Reply #8
Ma ja sam se sa time dosta igral prosle godine po snijegu. Na kraju sam batke motal u spuzvastu plastiku ko kak televizore zamotaju kad kupis novi i to je pomoglo. Ali kak batke za snimanje dosta malo C daju, ne uspiju same sebe bas drzat toplim ko na miniju.

Vidiš tu je bila šljiva
https://www.youtube.com/watch?v=Dyxyogct7kk

Odg: Hladnoća i letenje

Reply #9
Koliko god vama opasno ili smišno zvučalo ja bateriju držim u hlačama. Ugrije se dovoljno i nema problema. Naravno sve to kad je temperatura vani ispod +10.
E i SRITNA NOVA GODINA
LP Nino

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu