Skip to main content

Topic: X-UAV Sky Surfer X8 (Read 5281 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

X-UAV Sky Surfer X8

Moj prvi model i maiden od jučer.

X-UAV Sky Surfer X8 1400 mm

Od elektronike
Baterija 3S 2200 40C
ESC 40 A
Motor 2200 kv
Prop 6x4

Model sa kupio od člana KarloDelPontiac. Puno mi je pomogao oko slaganja i ostalih informacija potrebnih početniku.

Let je prošao ok. Pokoja kritična situacije ali vrijedilo je vrijeme provedeno na simulatoru (PicaSim). Model lijepo leti. Koristio sam tvornički preporučeni CG=52mm.
Prema specifikaciji naveden je prop 6x4 ali ta kombinacija ne moze proći bez izvlačenja motora prema van. Što je utjecalo na CG te sam bio prisiljen sa baterijom skroz naprijed staviti u nos još poveću maticu težine 22g.
Prije kombinacije sa 6x4 propom probao sam i manji trokraki prop 5x4x3. On stane normalno bez izvlačenja prihvata motora. No u odabiru je presudila količina potiska. Trokraki je davao 640g, a veći dvokraki 6x4 - 960g. Mjerenja vjerojatno nisu točna ali razlika se može uzeti kao vjerodostojan faktor.
Tako da na poletnu težinu od 850g imam 960g potiska.

Za slaganje mi je puno pomoglo sto imam 3D printer pa sam uspio odraditi neke sitnice;
1. Prihvat baterije - batka sjeda u ladicu koja klize po podnici, brzo podešavanje CG
2. Modularni prihvat/adapter motora - kombinacija motora van/unutar kućišta
3. Custom pločice za control horn-e
4. Pilot BB-8 from Star Wars (Thingeverse)






Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #1
Lijepo... Čestitam!
Može i koja fotka printanih dijelova (osim R2D2) :D ?

 

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #2






CG mi se trenutno nalazi na ovom spoju. A vidi se koliko je dalje od mjere 52 prema manualu. Model je još lagano nose heavy. Moram prilagoditi prihvat pa cu pomicati bateriju jos iza. Bas da vidim gdje postaje tail heavy.


Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #3
Super ti taj nosač batke izgleda, gdje se može skinuti taj fajl? Kako izgleda nosač motora? Meni za koji dan stiže avion pa da mogu prirediti dijelove.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #4
Baš sam htio pitati je li dizajn nosača autorski ili skinut sa neta....
3D printer dosta pojednostavljuje određene stvari.
Pedantno i precizno.... Lajkam i pozdravljam...

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #5
Sve je moj dizajn. Scratch build. Planirao sam staviti fajlove na thingeverse ali svako malo ukaze se potreba za nekakvom izmjenom. Npr. na prvoj fotki se vidi podnica sa maticom u prednjem dijelu. To je stavio jer sam se drzao tvornickog cg-a kao pijan plota. Ipak mi je ovo prvi model i nisam htio nista 'riskirati'. No kako sada vec imam par sati leta skuzi sam da je nose heavy. Maknu maticu i bateriju pomaknuo skroz iza. A izgleda da moze jos koji milimetar. Tako da trenutno ponovno prepravljam podnicu. Biti ce duza i omogucava pomicanje baterije jos iza. U dio trupa koji je namjenjen za serva (ako idu naprijed).

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #6
U čemu crtaš/modeliraš 3D model? Baš se vidi da je paženo na detalje i rađeno sa ljubavlju...

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #7
Koristim program Solidworks. To je sve fino dok model na padne. Onda se unutra pola toga podrobi jer je napravljeno minimalisticki da se ušpara na težini. U prosjeku nakona svaka 2 leta ponovno printam neke pozicije. Pratim di najvise puca pa tu pojacam. Onda pukne na drugoj strani i tak u krug. Moram prestati padati :))

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #8
Netko je pitao za adapter. Evo pokoja foto. Ovo je jedini dio koji za sada drzi bez lomova :D
Sastoji se od;
1. baze - zamjena za stock drveni adapter. Koristi se u kombinaciji sa trokrakim 5040 propom.
2. produzetak - omogucava izlacenje motora prema van kak bi se omogucila montaza većeg propa. Koristim 6x4 sa RaceStar motorom od 2450 kv (banggood) / esc 40A






Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #9
Koristim program Solidworks. To je sve fino dok model na padne. Onda se unutra pola toga podrobi jer je napravljeno minimalisticki da se ušpara na težini. U prosjeku nakona svaka 2 leta ponovno printam neke pozicije. Pratim di najvise puca pa tu pojacam. Onda pukne na drugoj strani i tak u krug. Moram prestati padati :))

Što se tiče pucanja plastike, smanjenje broja padova bi sigurno pomoglo...  :D
Ali, (da ne ispadne da filozofiram) mora se paziti i u kojem smjeru se printa (slično kao i sa godovima drveta).
Smjer bi printanja trebao biti okomit na silu koja se očekuje kod pucanja.
Vjerojatno (najčešće) avion padne na nos. U tom slučaju bih kavez stavio da se printa "s lijeva na desno", a ne od nosa prema repu.
Tako da slojevi ispisa budu usporedni sa uzdužnom osi trupa.
Pokušaj isprintati kavez u nekom drugom smjeru (možda pod nekim drugim kutom). Isto tako, trebalo bi izbjegavati spojeve pod pravim kutom. Pokušaj kavez ojačati sa trokutastim među ojačanjem.
Koristiš li 100 postotni ispunu kod ispisa ili manju? Ako ispuna nije 100 postotna, onda je najčvršća "Triangle" ispuna.
Eto, to su moja iskustva sa 3D printanjem, jer sam isto printao nekoliko stvari koje su trebale biti mehanički čvrste.
Neke od informacija sam pronašao na net-u, neke su iz vlastitiog iskustva...
Naravno, "igra" i kvaliteta plastike.
Osobno trenutno printam sa Devil Design 1.75 mm PLA filamentom iz Chipoteke...
Za sada jako zadovoljan, ali morati ću nabaviti jedan kolut sa kakvima printa avione @robi1kenobi ...
Pa vidjeti razliku....
Sretno!

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #10
Jasno mi je sve za orijentaciju. Nisam bas od jucer, ...od prekjucer mozda :)
Najbolja cvrstoca je sto vise zidova,  a sto manje infilla. NIje mi problem ojacati dijelove ali nastojim sa tezinom biti na minimum.
Mozda i nije lose to sto sve spuca. Barem amortizira udarac. Znas kak su moderni auti napravljeni. Da se sto vise zguzvaju i upiju silu.
I ja koristim PLA. Razmisljam probati sa PETG. On mi se cini nekako elasticnijim. Mozda potraje malo duze. A i nema toliko straha od temp.

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #11
Jasno mi je sve za orijentaciju. Nisam bas od jucer, ...od prekjucer mozda :)
Najbolja cvrstoca je sto vise zidova,  a sto manje infilla. NIje mi problem ojacati dijelove ali nastojim sa tezinom biti na minimum.
Mozda i nije lose to sto sve spuca. Barem amortizira udarac. Znas kak su moderni auti napravljeni. Da se sto vise zguzvaju i upiju silu.
I ja koristim PLA. Razmisljam probati sa PETG. On mi se cini nekako elasticnijim. Mozda potraje malo duze. A i nema toliko straha od temp.

Istina, infill nema skoro nikakav utjecaj na cvrstocu, kolicina zidova definitivno ima.
PETG je relativno OK, ali ja nisam odusevljen (ne voli udarce, mada je malo elasticniji od PLA i ponasa se ko zvakaca guma na vrucem asfaltu - citaj hrpa stringinga). Provjeri Impact PLA od Fiberlogyja ili PLA+ od Sunlu i eSun
Fiberlogy Impact PLA je nesto nevjerojatno, najbolja plastika koju sam koristio (oko 80 stupnjeva celzijusa glass trans. temp, cvrsca 50% od ABS-a). Skupa je, ali vrijedi svake lipe. I printa se predivno
MAK Zapad

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #12
To cu uzeti ako se odlucim printati avione. Za sada mi je dobar i pla. Moram samo prestati padati ;D

Re: X-UAV Sky Surfer X8

Reply #13
Istina, infill nema skoro nikakav utjecaj na cvrstocu, kolicina zidova definitivno ima.
PETG je relativno OK, ali ja nisam odusevljen (ne voli udarce, mada je malo elasticniji od PLA i ponasa se ko zvakaca guma na vrucem asfaltu - citaj hrpa stringinga). Provjeri Impact PLA od Fiberlogyja ili PLA+ od Sunlu i eSun
Fiberlogy Impact PLA je nesto nevjerojatno, najbolja plastika koju sam koristio (oko 80 stupnjeva celzijusa glass trans. temp, cvrsca 50% od ABS-a). Skupa je, ali vrijedi svake lipe. I printa se predivno

@robi1kenobi od kuda naručuješ filamente? 3djake? Thnx.