Skip to main content

Topic: Važno (Read 26065 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Važno

Poštovani modelarski puče!

VAŽNO i nije zajebancija!!!!!!!

Dana 22.06.2013 u 21:30, vračajući se sa medicinskog prevoženja prema Zagrebu na visini oko 500m iznad groblja u Dugoj Resi (letilište je malo južnije) skoro sam imao sudar sa modelom. Igrom slucaja prošlo je bez posljedica jer je model uočen u zadnji tren. Osvjetlio sam ga reflektorom i ostavio opis moidela na voice recorderu za svaki slučaj.
Zrakoplov kojim obavljam svoj posao ima cijenu prko 1 mil USD i vjerujte mi da nemam namjeru da ja i 5 generacija moje obitelji mora  plačati nečiju modelarsku indolentnost. Između ostalog zrakoplov je vlasništvo RH i vjerujte mi da će se oni u svakom slučaju naplatiti od svih sudionika. Olakotna okolnost za mene je ta da sam ja bio na ruti i visini koja mi je dodjeljena od nadležne kontrole leta i samim time me oslobađa participiranja u troškovima nastale štete, sudskih troškova, troškova odvjetnika, sahrane tročlane posade zrakoplova..... Iako mi je dužnost ovaj događaj prijaviti nadležnoj kontroli letenja ja to nisam napravio i nadam se da radi toga neće netko prijaviti mene.

Molim vas da upoterbite zdrav razum i sačuvate ovo malo preostale modelarske slobode da smijemo letiti po najbližim livadama. Jedna ovakva nezgoda bit će dovoljna da se zakonski regulira modelarsko letenje i tada će to sličiti više robiji nego modelarstvu. Bit će te ograničeni udaljenosti od naseljenog mjesta, maksimslnom visinom, izlaznom snagom stanice, ... i ostalim restriktivnim glupostima.


Posebna molba FPV i AP zajednici i dobronamjerno upozorenje

(Pojednostavljena verzija)
Koristite zračni prostor G sloja u kojem se svi zrakoplovi međusobno moraju razdvajati vizuelno. Pilot ima guzicu u tom zrakoplovu a vi imate svoju na zemlji, što znači da od vas dvojice samo jedan ima velike šanse da izgubi glavu pod pretpostavkom da je njegov zrakoplov jednosjed ili je sam na tom letu.
Ljudsko oko ima limit zapažanja objekata i mjeri se u Minutama (kutna vrijednost) što znaći da kada se  zrakoplov model ili ptica promatraju bočno, sprijeda ili iza silueta je toliko tanka da je neprimjetna. Kada se isti objekti promatraju odozgora ili sa zemlje tada ih uočavamo na puno večoj udaljenosti. Zato za sada uglavnom stradavaju ptice jer se vrlo kasno uočavaj. Kada vi gledate kroz svoje kamerice vjerujte mi da kad ugledate moj helikopteric, znajte da je 13tona  prošlo kroz vaš model, a vaš motorić od modela možda kroz nekog od članova (u gore navedenom slučaju) MOJE posade.   
Gledajuci vaše odvažne, hrabre, super kvalitetne, pomalo luckaste i simpatićne snimke razmišljam kako vam nije palo na pamet da radi nekoliko minuta slave na "You tube" niste pomislili na to da ste samo SLUČAJEVI KOJI TRAŽE MJESTO DA SE DOGODE. Zato prije nego što uhvatite stanicu u ručice i naočalice pred oke, uključite mozak i provrtite za vas najnepovoljnije scenarije i moguče posljedice.

Unaprijed zahvaljujem na svim preventivnim radnjama i postupcima koje imate namjeru poduzeti da se ne ponovi neki sličan događaj.

Damir Kirin

Važno

Reply #1
Hej Nostromo, zao mi je sto si imao bliski susret, nadam se da se nece nikad ponoviti.
Kakav si model uopce susreo? Jesi siguran da nije namjerno na tebe isao? Mislim da te snimi ili nesto... Znam da smo ponekad neodgovorni jer nas ponese a kao sto kazes, nije nam guzica gore pa smo hrabri. Prednost je da se iznad parsto metara ne desava nesto zanimljivo, drzat cu se sto nize i letit sto opreznije. Siguran sam da ce i drugi dva put promislit nakon tvog posta.
Pozdrav!

Važno

Reply #2
Sad sam ublendo 21:30, to je neko po mraku letio na 500m?!

Re: Odg: Važno

Reply #3
Sad sam ublendo 21:30, to je neko po mraku letio na 500m?!
I meni to bode oci  lokalna ekipa sigurno zna tko je letio

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Važno

Reply #4
Prvo zašto misliš da je FPV, kakav model? moze biti slobodno leteći ili quad, a treće ko leti u 21:30... skoro sudar znači da je model prošao  blizu tvog helija pa daj nam opiši letjelicu barem približno.. ne mora odmah značit da je Fpv model, ili si zaboravio napomenut u postu da si vidio kameru na modelu ili siluetu modela.

Znam da ima neodgovornih modelara, ali dosta neargumentiranih detalja ima.

Odg: Važno

Reply #5
Prvo zašto misliš da je FPV, kakav model? moze biti slobodno leteći ili quad, a treće ko leti u 21:30... skoro sudar znači da je model prošao  blizu tvog helija pa daj nam opiši letjelicu barem približno.. ne mora odmah značit da je Fpv model, ili si zaboravio napomenut u postu da si vidio kameru na modelu ili siluetu modela.

Znam da ima neodgovornih modelara, ali dosta neargumentiranih detalja ima.

Čestitam na komentaru ! Čovjek skoro stradao na radnom mjestu, a ti misliš da na 500 metara visine u 21:30 h navećer može biti slobodnoleteći model ? Ajde to objasni malo?

Usput, na 500 metara visine teško ćeš upravljati svojim RC modelom, ja letim sa telemetrijom i nakon 200 metara visine postaje zanimljivo čak i za mene koji imam 33 godine RC-iskustva i koji još uvijek čitam slova na ekranu bez naočala !

I da, sunce je 22.06. 2013. u ovim krajevima zašlo je oko 20:50 h, pa onda mućni glavom sa kakvim se to modelom možeš u 21:30 susresti na 500 metara visine i ''osvijetliti ga reflektorom kako Nostroomo navodi''?

Brzina krstarenja Mi8 ili Mi171 je oko 200 km/h i sada si zamisli kako bi izgledalo kada ti pri toj brzini proleti kroz vjetrobran samo motor od modela ?

Završi li ovaj incident sa zabranom leta zrakoplovnih modela - slažem se u potpunosti, zaslužili smo to 100 % dok god ima usijanih glava i u...... b......
Tako nam i treba!

Damir

Važno

Reply #6

Prvo zašto misliš da je FPV, kakav model? moze biti slobodno leteći ili quad, a treće ko leti u 21:30... skoro sudar znači da je model prošao  blizu tvog helija pa daj nam opiši letjelicu barem približno.. ne mora odmah značit da je Fpv model, ili si zaboravio napomenut u postu da si vidio kameru na modelu ili siluetu modela.

Znam da ima neodgovornih modelara, ali dosta neargumentiranih detalja ima.

Čestitam na komentaru ! Čovjek skoro stradao na radnom mjestu, a ti misliš da na 500 metara visine u 21:30 h navećer može biti slobodnoleteći model ? Ajde to objasni malo?

Usput, na 500 metara visine teško ćeš upravljati svojim RC modelom, ja letim sa telemetrijom i nakon 200 metara visine postaje zanimljivo čak i za mene koji imam 33 godine RC-iskustva i koji još uvijek čitam slova na ekranu bez naočala !

I da, sunce je 22.06. 2013. u ovim krajevima zašlo je oko 20:50 h, pa onda mućni glavom sa kakvim se to modelom možeš u 21:30 susresti na 500 metara visine i ''osvijetliti ga reflektorom kako Nostroomo navodi''?

Brzina krstarenja Mi8 ili Mi171 je oko 200 km/h i sada si zamisli kako bi izgledalo kada ti pri toj brzini proleti kroz vjetrobran samo motor od modela ?

Završi li ovaj incident sa zabranom leta zrakoplovnih modela - slažem se u potpunosti, zaslužili smo to 100 % dok god ima usijanih glava i u...... b......
Tako nam i treba!

Damir


Nazalost Mini Fly, jedino pametno je pognut glavu i bit pametniji u buducim letovima. Ko god je tamo letio, mogao je sranje napraviti, nebitno kako je tamo dosao...

Odg: Važno

Reply #7
Ako je nekom otkazala determa šta se model ne može dići sam na 500m u termici. Ja ne branim tog koji je letio samo kažem da ima dosta neargumentiranih stvari... a što se tiče fpv letova samo se ode na jubito i vidi se ko leti iznad 300m ja taj siguno nisam,

Važno

Reply #8

Ako je nekom otkazala determa šta se model ne može dići sam na 500m u termici.
Da može do baze cumulusa, ali ne u 21:30 navećer 22. lipnja 2013., 40 minuta nakon zalaska sunca , kada termike više nema barem nekoliko sati.  Fly off nakon 17 h znači u najboljem slućaju cijeđenje finese modela.!
Ni to ne opravdava način na koji se razmatra ovaj incident!
Damir

Kao sto rekoh, rasprava sporedna. Brdo nas je bilo na toj visini. Trebamo biti maksimalno oprezni i tocka.

Odg: Važno

Reply #9
Ako je nekom otkazala determa šta se model ne može dići sam na 500m u termici.
Da može do baze cumulusa, ali ne u 21:30 navećer 22. lipnja 2013., 40 minuta nakon zalaska sunca , kada termike više nema barem sat i pol!
Damir
Ok, u pravu ste, 90% je FPV model. Meni samo zanima opis modela veličina krila boja, jer vjerujem da je ovdje splet nesretnih okolnosti sudjelovao. a moj prvotni komentar je bio usmjeren na šture informacije o opisu letjelice. x8, bixler zagi ovakva krila itd. pa će se neko i prepoznat u priči....

hvala na razumjevanju, i dakako ne želim znat što se može desti heliju kad ga pogodi model...

Odg: Važno

Reply #10

Ako je nekom otkazala determa šta se model ne može dići sam na 500m u termici.
Da može do baze cumulusa, ali ne u 21:30 navećer 22. lipnja 2013., 40 minuta nakon zalaska sunca , kada termike više nema barem nekoliko sati.  Fly off nakon 17 h znači u najboljem slućaju cijeđenje finese modela.!
Ni to ne opravdava način na koji se razmatra ovaj incident!
Damir

Kao sto rekoh, rasprava sporedna. Brdo nas je bilo na toj visini. Trebamo biti maksimalno oprezni i tocka.

Potpisujem!

Odg: Važno

Reply #11
Potpisujem!

Slažem se !

Ukratko za one koji ne žele sudjelovati u pizdariji koja nam može rezultirati nekim zabranama i ograničenjima, ovo su pravila igre:

Zrakoplovni model (ne teži od 5 kg) može letjeti do 1000 ft visine , dakle oko 300 metara, mora biti udaljen najmanje 5 km od piste aerodroma i najmanje 1500 metara od najbližeg naselja.

Postoji i mogućnost uvođenja uvjeta da model za cijelo vrijeme leta mora biti u vizuelnoj kontroli operatera (tj. modelara), bez obzira koristi li se FPV oprema.

Na nekim mjestima dozvoljeno je i letenje u neposrednoj blizini piste (npr. Lučko) ali je o tome potrebno obavijestiti i tražiti dozvolu Kontrole leta - zato je na modelarskom hangaru i napisan tel. broj Kontrole leta!

O snimanju iz zraka oko NG usvojen je i Pravilnik, pa se možete informirati ovdje: http://www.propisi.hr/print.php?id=2159

Damir

Važno

Reply #12

Potpisujem!

Slažem se !

Ukratko za one koji ne žele sudjelovati u pizdariji koja nam može rezultirati nekim zabranama i ograničenjima, ovo su pravila igre:

Zrakoplovni model (ne teži od 5 kg) može letjeti do 100 ft visine , dakle oko 300 metara, mora biti udaljen najmanje 5 km od piste aerodroma i najmanje 1500 metara od najbližeg naselja.

Postoji i mogućnost uvođenja uvjeta da model za cijelo vrijeme leta mora biti u vizuelnoj kontroli operatera (tj. modelara), bez obzira koristi li se FPV oprema.

Na nekim mjestima dozvoljeno je i letenje u neposrednoj blizini piste (npr. Lučko) ali je o tome potrebno obavijestiti i tražiti dozvolu Kontrole leta - zato je na modelarskom hangaru i napisan tel. broj Kontrole leta!

O snimanju iz zraka oko NG usvojen je i Pravilnik, pa se možete informirati ovdje: http://www.propisi.hr/print.php?id=2159

Damir

Okej, jedino što je prije 1000 feet nego 100 feet...

Odg: Važno

Reply #13
pozdrav
Prije par godina mi u Zadru smo imali slicnu situaciju i vjerujte mi nije bas zabavno kad vam zabrane letenje na cijelom podruciju.
Naravno uvjek se moze letjeti ali bilo tko "ako te snimi" iz zraka i prijavi kontroli policija je na tvom podruciju za cca 10-15 min i kazne nisu zanemarive.
Ono sto vam ja mogu reci iz osobnog iskustva je to da cete ako vam se to ikad dogodi gubiti zivce sa gomilom birokracije i ljudima koji vam nece imati volje pomoci nebi li dobili dozvolu za letenje da mozete letjeti na svojim letistima a to je nesto sto ce vam sigurno ubiti volju za modelarstvom.  ???
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Važno

Reply #14
Poštovana gospodo

Vidim da ste totalno promašili bit moje porukice. Zaista je nevažno da li je FPV ili običan model u vidnom polju operatera sa zemlje. Bit je ta da ako vas buka 5000 ks ne upozorava da se približava nešto veliko dok vam je model u vidokrugu, kako će vas ta buka upozoriti kada je u blizini modela a model je 1 km od vas. Dakle nebitno da li je model Cesne, omei, Piper Omega, Helikopter, odnosno sve što leti a vi uprasvljate time VI snosite odgovornosti za svoje postupke. Postajem jako razočaran time jer Vam je bitno da li je FPV ili nije, da li je visokokrilac ili niskokrilac Model samo vidjeli jako dobro i pratio sam ga helikopterom u punom zaokretu trajanja cca 1,5 na udaljenosti 30 do 50 m i cijelo vrijeme je bio obasjan farom. Da mi je bilo bitno pročitao bi i broj tablice na  autu jer mi je obavezna oprema i night vision goggles (zadnje gen. SAVRŠENE) Poznajem i letilište tako da sam mogtao i sletjeti i biti u tom trnutku pored dotičnog.

To mi nije bio cilj. Cilj ovog teksta je taj da nisam želio nikoga prijaviti. Da sam vas htio potaknuti da svoj mozak upotrebljavate u pravom smjeru izdvojite što je bitno od nebitnoga i shvatite da vas ništa ne oslobađa od posljedica vaših radnji. Šteta koju može počiniti pojedinac može biti tolika da ju ne mogu popraviti svi ostali modelari zajedno.
Što se mene tiće mogao sam problem rješiti da sam kontroli prijavio susret sa modelom iznad groblja u Dugoj Resi pa me tada boli đon da li je FPV, leteća svinja ili pas ptićar u lovu na sove.

Okanite de filozofije slovenije i visine G sloja, živite u Hrvatskoj čije zakone morate poštivati ukoliko volite Slovenske ili nečije druge idite tamo. Dakle zakone u ruke i na učenje.

Ja sam sa vama svima podjelio jedan neugodan doživljaj kako bi nešto naučili iz njega, zamolio vas da razmislite o posljedicama nekih sitnih ludosti :'(

nemam više mota stvarno sam razočaran