Skip to main content

Topic: Kvar na motoru ili regleru? (Read 10114 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #45
To cemo jos vidjeti :) al da, mislim da je s njim sve u redu. Jedino mislim da sam onaj timing sprckao, stavio sam auto pa cu trebat vidjet na koji da stavim

Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #46
120nf10 nadi taj fet i bez brige si :-) 120 A 100 v. Zamjeni ih sve. Ps. Ja sam uzeo 2 akumlatora 7ah u seriju i spojio na motor 24 v 300 w , to mi je sve montirano na biciklu i radi odlicno. A regulator sam narucio a ebaya cca 20 dolara. I 10 dolara rucka s potenciometrom.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #47
Daj neke linkove da gledamo malo...
Ako je preveliki offtopic moze i na PM :)
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #48
120nf10 nadi taj fet i bez brige si :-) 120 A 100 v. Zamjeni ih sve. Ps. Ja sam uzeo 2 akumlatora 7ah u seriju i spojio na motor 24 v 300 w , to mi je sve montirano na biciklu i radi odlicno. A regulator sam narucio a ebaya cca 20 dolara. I 10 dolara rucka s potenciometrom.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

A zasto bi ista mjenjao na ispravnom regleru! Yep regler je sam po sebi brutalan!

Dok radi ne prckaj, da nebi nakon prckanja otiso u k***c!

Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #49
Pa ak je ispravan esc onda nek nedira nista, a ako hoce update onda stavi ove fetove.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #50
To su stvarno jako dobri regleri, tako da je glupo cackati po njima!

Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #51
Ne tjeram vodu na svoj mlin ali ovo što sam ti ja predložio što se tiče hlađenja ne može skodit.Naravno ako tehnički uvjeti to dopuštaju da napraviš što jednostavnije.A sad ići mijenjat FETove ne vidim neki razlog.Jedino ako original nisu neka k...... pa često crkavaju pa hajde onda.

Osobno sam to napravio na onom ljučibastom TowerPro 40A(heli inače) koji koristim na Zagiju i mogu ti reći da se i s hladnjakom zagrije.A radio bi i bez hladnjaka, bi.
Ali to je manji problem, treba nabavit žicu za motor. ;) ;) culak :D a da nije 5 kg ili više.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #52
Ima kod Autobusnog Kolodvora lik koji se bavi premotavanjem vjerujem da on ima raznijeh zica
Poslat cu tocno kak se zove kad se sjetim. Tam negdje oko Supilove i Zovka...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #53
grunf s foruma vikla jako dobro

Odg: Kvar na motoru ili regleru?

Reply #54
Ajde ako netko ima neki kontakt od nekog ko zna viklat motore, neka se slobodno javi :)
Ili posebno ako ima netko kontakt od grunfa (jer vidim da ga nije bilo duze vrjeme na forumu)