Skip to main content

Topic: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine... (Read 24911 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #45
Ja nisam nikakav strucnjk i nemam previse pojma. Ali ovo sto ti govoris hd (zapravo hd ready)  je samo za hdmi. Ako ti ne treba hdmi prikljucak (za phantoma i slicno), mislim da je ovo dobar buy. Ja sam na kraju ipak uzeo dom v3 jer mislim i phantoma spajat.

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #46
Ja bih dodao - pazi na razmak zjenica (IPD)! Meni je ovo bilo presudno kod izbora (i OK slika naravno - da nije mutno... a i cijena, je'lte  :) )

Jer ako neces moci fokusirati sliku jer ti je razmak ociju manji ili veci od podrzanog, imat ces velikih problema.

Ove imaju prilican raspon podesavanja sto je odlicno - ali provjeri jos po internetu sto stvarno kazu za IPD za njih (jer nekad pise jedno, a stvarno na naocalama i nije bas tako)


Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #47
A gledam sad sa HK mogu uzeti Dominator V3 koji bi me sa nekim normalnim receiverom dosao isto, vjerovatno je to ipak bolje rjesenje.
Nazalost nemam nikog u Zadru da isprobam pa bi ovo bila kupovina na sreću  :(
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #48
Tak sam i ja uzeo preko HK EU, ona neke kamuflažne V3. Nekamuflaznih na zalost nemaju u eu storu.

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #49
Stigle danas kamuflažne i sve je OK, ne trebaju mi ni leće koje sam napravio, slika je super. Receiver je na putu iz Kine, za koji dan će sve biti kompletirano.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #50
 ... i nije ti mutno po rubovima? Kad spojis HDMI na komp jel mozes procitat tekst po rubovima?

 

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #51
Ja probao na kompu i cini mi se sve ok.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #52
Ok, cini se da su i moje super, samo mi se oci moraju privic :) Kaze Sekile da su ok.
A i pogledao sam ovaj video pa se tjesim. http://www.youtube.com/watch?v=5HHmOxbqgGA
Premotati na drugi dio od 9 minute ...kad mu je prvo sve cudno i mutno i onda u 10:10 progleda :)

Znaci fora je u tom da se moraju oci privic na takav prikaz, nekome treba duze, nekome se oci odma prilagode.

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #53
Ma ne opterećuj se previše, reci sam sebi to je to i peglaj dalje. Nemoj da ti tlak i cukar skaču zbog FPV cvika, nije vrijedno toga
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #54
Kakvo čitanje teksta, pelaj i uzivaj!


Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #55
Ok, cini se da su i moje super, samo mi se oci moraju privic :) Kaze Sekile da su ok.
A i pogledao sam ovaj video pa se tjesim.
Premotati na drugi dio od 9 minute ...kad mu je prvo sve cudno i mutno i onda u 10:10 progleda :)

Znaci fora je u tom da se moraju oci privic na takav prikaz, nekome treba duze, nekome se oci odma prilagode.

Jesi li probao podesavati razmak izmedju zjenica? Ako ti je preusko ili presiroko, moze ti slika biti mutna na rubovima jer oci ne"uhvate" cijelu sliku pa se pate fokusirati...

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #56
Stigao rx5808, odmah ga preflashao na Achille firmware v1.2 i sad se samo čekaju sma to rp-sma adapteri  :)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #57
Ti i ja cemo imat isti settup :) Iste google isti receiver.

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #58
Jbt, mozda smo i braca blizanci rastavljeni nesretnim okolnostima  :D ;)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Molim preporuku za FPV naocale - Fatshark ili slicne velicine...

Reply #59
Danas odrađen prvi let sa Fatsharkicama i prvi let malog Eachine QX90C brushed multirotora.
Pozitivno iznenađen karakteristikama malca mada se vidi na videu da nisam dugo letio, triba opet uhvatiti ruku.

https://www.youtube.com/watch?v=GcyQK_MDiSQ
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije