Skip to main content

Topic: Phoenix simulator (Read 96662 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Phoenix simulator

Reply #45
da

Odg: Phoenix simulator

Reply #46
E i kad skines ovo sto sam uploadao i stavis u FOLDER di si instalirao,spojis joystick,i pokrenes taj program,sto se desi?

Odg: Phoenix simulator

Reply #47
piše da mi treba neki phnxdll.dll


Odg: Phoenix simulator

Reply #49
eto vidiš da jesam  >:(

Odg: Phoenix simulator

Reply #50
Tools -> Folder Options -> View -> Show hidden files...
I onda tamo di ti je .exe, tj. launcher, iskopiraj i .dll file

[attachimg=1]
MAK Zapad

Odg: Phoenix simulator

Reply #51
imaš team wiever? please skini si, to je prog. za spajanje na drugo računalo pa mi pokažeš jer imam hrvatsku verziju windovsa...
http://www.teamviewer.com/hr/index.aspx

Odg: Phoenix simulator

Reply #52
Imam TeamViewer, daj pošalji podatke na PM da se mogu spojit
MAK Zapad

Odg: Phoenix simulator

Reply #53
nabavio sam kabel banana mono- usb , spojim stanicu običnu i na ClearView mi radi, na ovaj Phoenix neće da migne, non stop kaže da mi usb nije spojen, idema na ovaj launcher , tamo imaju dva joysticka al oba pise microsoft, kad pokrenem iz tog prozora program uopće neće da pokrene ( stop working piše), stvarno mi nije jasno spajao sam i auroru 9, na njoj neće aileroni, a na ovoj običnoj radi sve
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Phoenix simulator

Reply #54
moraš si kalibrirati stanicu na phonixu

Odg: Phoenix simulator

Reply #55
kako ću je kalibrirat kad je uopće ne vidi, ne vidi da je spojen usb, a spojen je, jesi ti riješio svoje
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Phoenix simulator

Reply #56
jesam :DDD, imaš team viewer?

Odg: Phoenix simulator

Reply #57
lako bi ja kalibrirao da mi ne javlja da usb nije spojen, i na usb simulatoru, i na svakoj stanici koju imam pa i aurori 9, stvarno mi nije jasno, je li ko imao ovakvih problema, a imam licenciran clear view i na njemu mi sve normalno radi, bilo što da priključim
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Phoenix simulator

Reply #58
Oce ko multiplayer  :)

flyfreak.net
pass: align
kao sto je i dosada bilo

Odg: Phoenix simulator

Reply #59
neće da migne, non stop kaže da USB interface nije spojen, da li netko zna rješenje ovog problema, stigao mi je kabel iz pluramaksa i spojio sam jednu običnu stanicu i neće da migne, probao sam auroru 9 i ona ne reagira, imam clear view licencirani na njemu spojena stanica radi, da li netko zna u čemu bi mogla biti kvaka? phoenix verzija je 3.0.p :'(
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR