Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1036269 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2100
Koja jurnjava. Zakon

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2101
Zakon Jazz :)
Ja nemam nista jer mi se avion smrzo i morao je prisilno sletjeti, a na prvom letu s miniq nisam skinuo kapicu s mobiusa. Jos je tu bio i neki traktor, ali o tom drugom prilikom :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2102
Jel može rcx ovaj
http://www.ebay.com/itm/1pair-RCX-1804-2400KV-Micro-Size-Integration-Outrunner-Brushless-Motor-CW-CCW-/121522975065?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c4b557159




ja sam skoro kupio sa MyRcMart-a RCX 1806 2400KV motore,čine se jako jako dobrima. 4 komada koštaju 48$ sa dostavom. Preživjeli su baš dosta sudara,padova,i za sad mi se čine odličnim. Tako da mislim da su oni pun pogodak u tom cjenovnom rangu.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2103
Kupio sam one koje si mi rekao dys blavk edition za 36.92$
sa banggooda


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2105
Krešo! Jedan malac FPV dolazi u flotu 07.01.2015. Donosim ti ga da ga probaš...  :P
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2106
Nešto ste se uspavali svi. Burna noć??? Srećna vam svima ova nova 2015 godina,puno sreće,zdravlja,para,poneka "loša" žena,i jedna prava. I mnogo dobrih letova. Živi bili!
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2107



Evo update vezan uz OSD - kako mi drugi quad jos uvijek ceka novi motor odlucio sam na OSD-u promijeniti FW sa KVOSD-a
na MWosd.


MWOSD kao i kvosd podrzava razlicite konfiguracije na zaslonu od toga da je samo podatak o kvaliteti signala i baterija,
do potpunog HUD-a sa kompasnom ruzom, polozajem, flightmodom..i prikazom kompletne telemetrije.


Najinteresantnija stvar koju omogucuje je na livadi podesavanje NAZE32 i PID-ova bez koristenja laptopa, ili tableta, vec se
sve obavlja sa stanice i prikazuje na OSD-u. Totalno coool  ;)  i vrlo korisno.   Druga korisna
stvar su alarmi koji se mogu programirati, tako da npr. na zaslonu budu samo baterija i signal, i kada padnu
ispod zadane vrijednosti pocnu signalizirati. Odlicna stvar za sve bez telemetrije, a ne odvlaci paznju tokom
leta i ne zahtijeva pracenje vrijednosti koje u brzom natjeravanju moze biti kobno.


Cijena na ebayu oko 10 USD




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2108

snimka od danas poslije posla,
stari fw. pidovi su par postova gore.

najluđi mi je prolazak na 5:10, poniranje sa skoro ugašenim motorima.

ponovno baby steps, malo po malo pa nema potrganih propova , za sada :)
second mini quad fpv flight!

2 George, na kraju vidiš malo i OSD-a.

kao i tu, stavio sam novi FW i djeluje da radi ok,
vidjet ću u zraku
Remzibi 1.8 OSD

Tom, kak si zadovoljan sa ovim low cost ekrančekom?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2109
Slijedeća stvar koju moram napraviti je fleshati D8R prijemnik da dobijem CPPM i smanjim ovu šumu
kablova sa slike

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2110
Pri kraju sam slaganja novom miniq sa Cobra 2208 2000 kV motorima i 6x4,5 propovima.


Koje batke su za preporučiti i gdje ih jefino i brzo nabaviti - EU? Jesu 3S 2200 mAh ok?


Ako netko ima EU izvor za 5x4 i 6x4,5 propove bio zahvalan također. Thx

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2111
Hm ja sam dobija informaciju da 2200mah batka je pre teska za min qaud h, kad dodje pri kraju quad enma snage uopce da leti tj da se kontrolira :/
Tako da ja na svome radim sa 1300mah (naravno 3s)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2112
Za ove 2208 motore koje BorisP koristi 2200 3S batka ce biti taman na 6x4.5 , to su zverke od motora a na motorima tipa velicine 1806 je idealna 1300 batka.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2113
Kobre dabre 2000kv mora da moze da nosi 2200mah baterije...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2114
Ma to nosi sta hoces. Pa pazi moj ima 2206 motore, znaci manje i slabije pa nosi gopro i 3300 batku bez greske