Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1036144 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2416
Evo naruceno :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2417
Zverka sa 8" propsima gotova, FPV oprema namontirana, stavio sam za probu neki mali 32ch 200mw predajnik sa ebaya, kvaliteta slike u cvikama kao sa immersionom, domet cemo testirati. Gopro i FPV kamerica namontirane pod kutem tako da gledaju nekih 20 stupnjeva prema gore. Kasnije cu to malo povecati. I najvaznije od svega , mali yoda je onboard tako da bi sila u ovom quadu trebala biti velika 8)

Imam pitanjce :) Vidim da koristiš dvije kamere na kvadićima, ima neki poseban razlog za to osim toga da gopro možeš skinut i ne koristiti/snimat nešto drugo i još uvijek letjeti FPV sa quadom?  Ako i na ovim zadnjim postovima vidim dobro, imaš isto fpv kamericu i mobiusa na quadu?

tnx

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2418
Backspin nije lijepo izrezati iz videa sve padove...  :( 
Mora biti nešto...  :P ;D


uuu ma ima tog kolko hoces... jucer je vise bilo prizemljivanja neg padova jer velim, 10 sec i reful odnese quad par metara... nema smisla tak letit opce...
imas na mom kanalu padova kolko hoces pogotovo u prvim videima :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2419
Evo stiga dio dječijih radosti [emoji3] 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2420
Odakle si naručio SunnySky i koliko si ih čekao?


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2422
Pupo , razlog zasto ja i svo letimo na te male fpv kamerice je taj sto kao prvo nema delaya u slici, slika je ostrija, bolje odradjuje posao kad ulazis u svijetlijeg u tamniji prostor. Sliku koju saljes kroz TX je analogna i u principu sve je to analogno, pa zato je i bolje imati analognu kameru. A gopro i mobius i slicne su digitalija i pri pretvaranju u analogiju nastaje delay. Na gopro i nije tako strasan, jako mali, mogao bi letjeti, ali na mobiusu je koma.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2423
Mibo vidim uzeo si sunnysky , mrak. Daj fotkaj malo blize reglere i batke

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2424
Jel stock 9x sa boscamom 200mv radi bez problema ili treba ici na frsky?
Lp,
Alex

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2425
Po meni i 400mW ne smeta FlySky stock prijemniku/predajniku...

Naravno, zavisi šta očekuješ...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2426
Ma ne ocekujem ništa previše... Max 1km dometa mi treba...
Lp,
Alex

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2427
Radi bez problema, Znaci stanica je uvijek frekvencijski ispod videolinka. Inace nize frekvencija uvijek smeta visoj. Zato se uvijek radi tako da su ti kontrole frekvenciji ispod videolinka. Znaci ako letis na 2.4Ghz onda je najbolje na 5.8Ghz video, jer ako stavis 1.2Ghz video, posto je na predajnik na quadu i dupli harmonik od 1.2 taman bude 2.4Ghz ubije ti domet stanice. Imaju filteri, pomazu, ali ujedno i smanje domet 1.2Ghz linkaSto sam skuzio, kad imam npr prijemnik 5.8Ghz na stanici zajedno sa monitorom i ako imas frsky modul koji radi 2.4Ghz i ako su ti antene blizu onda sprica po slici

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2428
Jedan kratki multirotorski  ;D


Kako se najlakse rijesiti punice ??????


Ugradiš joj Nazu, imas dobre šanse da odleti u nepoznato  :D :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2429
 :D :D :D
Znaš da zajednica napreduje kada se počnu pojavljivati vicevi na temu...  :D :D :D