Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1036163 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2535
Sad cu staviti cleanflight na cc3d, vidim da ima verzija gdje mozes podesavati kroz usb. Da probam

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2536




Baš me zanima kakvo će biti tvoje iskustvo sa cleaniflight-om, ja se već neko vrijeme spremam staviti ga gore ali nikako da


se odlučim (pogotovo nakon ove escapade nakon zadnje promijene softwera)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2537
Ma ja ga nisam htio prije stavljat na cc3d jer si onda morao podesavati preko FTDI, sad ide i preko USBa ali moras batku spojiti, to nije neki problem. A kazu da ako ti se ne svidja cleanflight vratis na openpilot jer ne brljas po bootloaderu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2538
Planiraš ili ne staviti cleanflight na naze?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2539
Kad nabavim novu onda budem probao  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2540
Pa kod mene jedna lezi ladici (ustvari ceka da je stavim na bixa kojem slazem, ali kako to polako radim i gustam, jos ce proci vremena),
pa ako ti to nesto znaci...............

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2541
Hvala , ma netreba, evo stavio sam cleanflight u cc3d i nabacio brzinski test sa otprilike PID-ovima i radi ok.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2542
Nice, tu kod mene na brdu pada snijeg pa nemam volje nis ic isprobavat, u svakom slucaju ova naze32 ceka da
je stavim u bixa. Osim prizemnog, drzi me i visinsko letenje. :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2543
Mini se uzdigao iz mrtvih, stavljen Cleanflight v1.7.0 na CC3D, ugrubo podesen , leti ok, usput nabacio novi v2.29 firmware na Mobius gdje sad ima fora da se ukljuci lock mode na WB, znaci upalis kamericu i drzis M tipku duze od tri sekunde i ona podesi WB po okruzenju u kojem ima trenutnu sliku.


http://www.youtube.com/watch?v=IzXTtIDW7C0&list=UUs7PzBwYqQH5zib6Rqnz-Kg

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2544
Nekak si brijem da se uzdigao iz mrtvih jace nego prije ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2545
Dobar let, dobar  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2546
Ma Krešo,u tvojim rukama lete i cigla i KK1.0. Sad me zbunjuješ sa tim Cleanflight-om. Još ni Mini-mi nisam ukljuvio kako ide. De,molim te,za nas miševe kratak uvod u taj Cleanflight. Za i protiv.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2547
Cleanflight ti je jako slican baseflightu koji se koristi na naze32 samo ovaj ima vise opcija, a kako su cc3d i naze32 hardwareski skoro iste , slozili su verziju i za cc3d. A gle sto je bolje , neznam, meni je sve to isto. I jedno i drugo radi super. Acro plus mode na cc3d ima super foru samo se treba priviknuti. Skuzio sam kako ga ganjam po pitchu on lagano dodaje i gasa tako da quad ubrzava ko lud i bolje drzi visinu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2548
...samo mi je žao kaj nismo jućer stigli do Jaruna  :( predugo se zadržali u gradu, ali barem kupili X-8  8)
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2549
Steta kaj nisi navratio da vidis jurnjavu. Nasao sam neki tutorial za upucat blheli u afro reglere ali sa oneshot opcijom. To u kombinaciji sa cleanflightom trebalo bi biti ludilo.