Skip to main content

Topic: pomlađena zvijer (Read 2779 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomlađena zvijer

evo jednog modela koji je iskopan iz duboke klubske prašine, pomlađena je nivim bojom i malo doljepšana sa detaljima zastavice, i plavu linijicu  motora O.S. La 46
moslim da ce bit za 3D ko stvoren.... evo i slikica......... ;D ;D ;D ;D

Odg: pomlađena zvijer

Reply #1
Ja se izvinjavam druze ali, ovaj model nece za 3D  :-[
Samo pogledaj podvizne povrsine na: elerone, elevator i rudder i bice ti jesno.Premale su i ne preporucuem ni da pokusavas da radis 3D sa njime.
Nekazem da nevalja nego da nije za to. Ovo bice odlican model za ulazak u akro letenje.
Evo kako izgleda ekstreman 3D model. Nemora da bude to te mere ali to je to. Ovo je moje EXTRA samogradnja.
I jos nesto: elektro model bice stoput bilji za ulazak u 3D. Laksi je i najbitno more reliable-pouzdan,doverliv kako reci.
Pozdrav.

Odg: pomlađena zvijer

Reply #2
hvala na prijedlogu, vidim da si nivi, , ono gore nemoj shvatit ozbiljno,  pogptpvo 3D, jer znam da nije za to. ovdje sam već domaći pa si uzmem za pravo nabacit šalu jer me manje više dosta ljudi zna na forumu, inaće taj model cu ja samo probat, jer ja sam tip koji nevoli motorizaciju, tj lakše rećeno, JEDRILIČAR SAM i to mi je najdraže, mada i ovo nije loše, a u buduće skoro vrijeme (2-3 mj)cu si narucit set za 3D elektro, nekog depronca cu sklepat tek tako da imam.... svejedno hvala na odgovoru

Odg: pomlađena zvijer

Reply #3
Poštovani kolega foker!
Ne znam da li se osobno poznajemo, ali taj model mi je itekako poznat jer sam ga sagradio 1994. godine i puno sati s njim odletio sa dobrim starim OS25 .
Divan modelčić, sa odličnim klasičnim akrobatskim sposobnostima. Nije predviđen za 3D.
Ime modela je Wight Wizzard i nacrt sam nabavio iz jednog engleskog časopisa.
Prije jedno 5 godina prepustio sam ga dragom prijatelju, modelaru i jedriličaru V.V. i drago mi je da ga je napokon neko uzeo pod svoje.
Zahtjeva malo iskustva u letenju, ali ne i previše. Prekrasan akrobatski model, kojeg se lako uhvati u ruku.

Lijep pozdrav i puno uživanja,

I...

Odg: pomlađena zvijer

Reply #4
Uh, ovo je kao u onoj emisiji kad spajaju izgubljene članove obitelji  :)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

 

Odg: pomlađena zvijer

Reply #5
Pozzz!

Baš tako.
izuzetan model!!