Skip to main content

Topic: Receiver Graupner GR12L (Read 2675 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Receiver Graupner GR12L

Molim pomoć ako netko zna.
Nedavno kupio sam dodatni receiver Graupner GR12L i imam problema s povezivanjem na stanicu Graupner MX12 HOTT.Po uputama proizvođača potrebno je samo jednom stisnuti tipku SET na prijamniku i nakon toga trebao bi se odmah povezati sa stanicom međutim to se nikako ne događa.Do sada na svim ostalim modelima imam prijamnike Graupner GR12 i svi uredno rade i povežu se vrlo brzo,pa sam u dvojbi da li se zbog oznake 'L' na prijamniku radi o nečemu drugačijem,način povezivanja ili uopće ne može skužit ovaj model stanice...??

Odg: Receiver Graupner GR12L

Reply #1
Mislim da morate i na stanici staviti na mod za povezivanje, a ne samo na prijemniku!

Naprimjer ja na frsky moram stisnuti  na modulu tipku sve dok ne pocne bljeskati, a nakon toga pritisnem tipku na prijemniku, pa u to vrijeme spojim bateriju na njega! Nakon toga moram otpojiti bateriju s prijemnika i ugasiti stanicu i to je to! opet ukljucim stanicu, spojim batku na prijemnik i sljaka!


Odg: Receiver Graupner GR12L

Reply #3
di si Tomo, evo sam ti i ja malo gleda u uputstvu pise da moras upalit prijemnik i drzat stisnut botun 3 sec dok se ne izgasi crveno led i svijetlo i da onda ide dalje kako ti se vec stanica binda, koliko sam gledao gr-12 i gr-12L nisu isti prijemnici ,gr-12L ima dosta manje funkcija.... evo ti i dole uputstvo koje sam nasa.....

vidimo se ;)
mos mislit

Odg: Receiver Graupner GR12L

Reply #4
koliko si dao za gr-12L i di ?
si za na koncu zbindal ?

Odg: Receiver Graupner GR12L

Reply #5
Hvala svima na savjetima,uspješno povezan jučer,sve radi ispravno iako sam bio skeptičan cilo vrime u oznaku 'L' na prijemniku.
Kupljen kod Lindingera po cijeni 49 eura,sad je već pao na 39 eura,al ih nema raspoloživih,očito svi poludili na toj cijeni pa ih razgrabilo...

Odg: Receiver Graupner GR12L

Reply #6
A daj mi kaži koja je razlika u GR-12 i GR-12L  ?

Odg: Receiver Graupner GR12L

Reply #7
Proizvođač navodi kod GR12L ohne mapping ohne reverse,bez mapiranja i bez reverse mogućnosti,nisam još testirao to,a nije mi ni bilo potrebe jer mi je bilo važno samo da proradi na avionu i da sva serva rade kao do sada,u pravu stranu.Tako da ne vidim zasad neku razliku između ta dva tipa.

Odg: Receiver Graupner GR12L

Reply #8
kužim... a failsafe ? je'l on podržan ?

Odg: Receiver Graupner GR12L

Reply #9
Obavezno,ništa bez toga...

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.