Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 115960 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #120
Trgovina sa.kolegom Neo1234 ugodno prosla

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

 

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #121
Evo da i ja pohvalim modelara ZDENKO,
Prije otprilike mjesec dana dogovorili kupnju reglera, obečao mi ga je poslati i do dana danjašnjeg ga nisam dobio. Što znači da ga nije ni poslao(mogao mi je javiti da se predomislio) NEPOŠTENO I NEODGOVORNO !

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #122
Axone jeli to isti ZDENKO kao i moj :D hahahahaha. Načekati ćeš se, evo doznao sam da još njih ima s njime nerješene račune i dugove itd....
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #123
Viidim da imate isti problem kao i ja sa ZDENKOM covijek me prevario vrhunski trgovali smo ja njemu heli HK 450 GT PRO sa motorom novim reglerom a on meni nitro traxxsas u katastrofa stanju ja covijeku posaljem HP Exspresom da mu dode sto prije jer znam kako je kad nesto cekas a on meni je poslao naj sporim putem paket sam cekao 8 dana.Heli sam prodao za 300 kn mislim da je to ok a on meni smece za osamsto i ja sam nadoplatio razliku i nije mi sve poslao fale neke stvari ko sto su serva maska koja je bila u oglasu i jos puno sitnica da sad ne nabrajam.

Ljepo sam upozorio lika ako ne odigra posteno da cu sve objavit na forumu a ovo je samo pocetak.

Ljudi pazite sa kim trgujete prevaranti su svuda oko nas.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #124
Axone jeli to isti ZDENKO kao i moj :D hahahahaha. Načekati ćeš se, evo doznao sam da još njih ima s njime nerješene račune i dugove itd....
O daaa, to je taj ZDENKO !

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #125
Evo da i ja pohvalim modelara ZDENKO,
Prije otprilike mjesec dana dogovorili kupnju reglera, obečao mi ga je poslati i do dana danjašnjeg ga nisam dobio. Što znači da ga nije ni poslao(mogao mi je javiti da se predomislio) NEPOŠTENO I NEODGOVORNO !
naravno da je neposteno.... To sto si sa helijem poslao 30A regler nisi ni spomenuo. Pa se a gluposti. Reler ces dobititi kako sam rekao.trenutno imam vecih sranja od reglera


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #127
ne bih znao reci sto je u ova dva slucaja poslo krivo, ali moja transakcija sa Zdenkom je prosla sasvim ok, to je bilo pred nekih mjesec dana

takodjer sam trgovao sa Smoukeyem i mogu samo pohvaliti kolegu


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #128
Evo da i ja pohvalim modelara ZDENKO,
Prije otprilike mjesec dana dogovorili kupnju reglera, obečao mi ga je poslati i do dana danjašnjeg ga nisam dobio. Što znači da ga nije ni poslao(mogao mi je javiti da se predomislio) NEPOŠTENO I NEODGOVORNO !
naravno da je neposteno.... To sto si sa helijem poslao 30A regler nisi ni spomenuo. Pa se a gluposti. Reler ces dobititi kako sam rekao.trenutno imam vecih sranja od reglera
Ja tebi nisam nikakav heli slao, niti sam ti trebao išta poslati. Zamjenio si me sa nekim

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #129
Evo da i ja pohvalim njih par:
1.dario.a koji mi je dio besplatno dao i poslao ga na svoj trosak,zahvaljujem jos jednom kolega  :)
2.rayback od njega sam kupio easy glidera pro za neku sitnu lovu,vise manje je sve bilo u odlicnom stanju...  :)
3.NIK ZD od njega sam kupio sebart angel s50evo,model je strava i sve je bilo u stanju kakvom je rekao da je...  :)
4.Niram,mada snjim nisam nista trgovao al bi ga valjalo pohvalit,covjek mi je dao cijeli setup za model koji mu nije trenutno trebao i dao mi je jos par 3s baterija koje su izgubile snagu pa mu nisu za helica al su meni za easy glidera odlicne  :)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #130
Fala Marjane na XT60 konektorima (Jarun75), a posebno Robi1Kenobi i Pongra koji mi uvijek ulete ak mi usfali neka egzotika za moje uratke

živjeli  8)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #131
Da i ja dam plus članu Jed2i.

Kupovina kineske stanice s prijemnikom, primopredaja uživo, isprobano, radi sve i još logistička podrška pošto je davno bilo kad sam slagao neke kotrljajuće ili leteće stvari  ;)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #132
Jedno veliko hvala kolegi Pongri koji mi je poklonio izrezano krilo za zagi u prelogu.  :) :)

Lp Martin
:arrow_down:

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #133
zahvaljujem kolegi Davoru na uspjesnoj trgovini, bit ce to dobar fly-Q   ;)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #134
ja se zahvaljujem kolegi diogenu. cijena je bila korektna, a usluga i roba prema dogovoru. uz robu sam dobio i obilje savjeta vezano uz tehnologiju koju sam uzeo od njega. :)
struja zakon, nitro USTAV