Skip to main content

Topic: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu (Read 23314 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #15
a mi mislili zapad kuzi spiku... hahaha... ako bude sve ok, imali bumo ratracera koj ide prek 200 na nekih 45000rpm i jedan quick flight da pogonom od helia... o njemu ne znam kaj da kazem jer jos nije bio ni maiden sa ovim kaj sam nametao unutra. ugl 3kW, 1220kv na 6s pa bumo vidli sutra :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #16
3kW, Spori_lori ovo zvuči taman "sporo"  ;)






3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #17
sutra je maiden... javim ti sta se desilo i stavim snimku u moj hangar.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #18
držim palčeve da bude protutnjalo na mitingu  :)


Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #19
daj mi samo recite di se tocno to odrzava??..
tu sam iz okolice Vz-a pa bi dosel pogledati a posto sam početnik nadam se da bude zanimljivo ;)
Nema straha dok je v puški praha !


Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #21
Pozz svim modelarima htio bi samo napomenuti još to da ako tko ima kakvih stvari viška za prodati od motoriča baterija stanica ili modela da ponese sa sobom prodaće se garantirano nešto.Koliko sam čuo očekuje se velika posječenost ljudi koji su zainteresirani za tu vrstu hobija. bok vidimo se u nedjelju.

Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #22
Samo da vrijeme posluži,jer prognoziraju kišu! :( :( :(
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #23
Samo da vrijeme posluži,jer prognoziraju kišu! :( :( :(
 

  ma daj, to ti je ko da si gataru pital  ;)
 
 vreme bu dobro, ak bu ko i danas, onda sve 5, par kapi je palo prošarano nebo, sunce, savršeno
 
 vreme bu poslužilo, za to se ne brinite  :)
 samo taj dan rezervirajte za miting!!!!!
 
 evo plakat, i zahvala Davoru Balažiću  na slikici za plakat

Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #24
Dobro veliš,nek bude ko i danas to bude ludilo od dana! :D Jedva čekam! ;D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #25
za sad sve ide savršeno po planu  ;)

čak i vrijeme bude ko naručeno ispalo!!!


letače bi prosil da me obavijeste koji nisu.... s čim dolaze, da probamo neki okvirni plan letenja imati....

odaziv je više nego dobar, tak da očekujemo stvarno jednu nedjeljnu uživanciju



Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #26
nisam napomenul da bude pokriveno preko 100 kvadrata  :)
pivski šatori, klupice, stolovi... sve po PS-u


letači budu imali posebno mjesto za parking, prošle godine smo vidjeli pogrešku, pa učimo....
ko ima model i leti, vozi se direkt pokraj piste na parking za modelare, ostali ljudi parkiraju aute kod nogometnog igrališta 250m dalje

rezervirani su svi rezervni suncobrani i tende kaj smo imali, tak da uzmite si "standardnu opremu " za biti na livadi pokraj modela
tenda suncobran, ribički stolac... ili ak nemate puno sa sobom, prikrpate se nekome.......

svi posjetitelji budu ograđeni mrežom tak da nema šanse da bilo ko od gledatelja dira modele i svu opremu budete mogli na miru pustiti bez straha od oštećenja ili sl.

svi sudionici nek ne zaborave pokupiti besplatne bonove za hranu i pijaču kad dođu i nek ostave osnovne podatke
(ime pilota, od kuda dolazi, model koji je u zraku i nekaj osnovno o modelu, raspon, snaga i ostalo koj vam padne na pamet) tak da možemo
za vrijeme leta na razglas gledateljima pričati  ;)


evo, to je za sad to, sutra je radna akcija, budemo stavili koju slikicu kak smo posložili.....

ajmo ljudi, nema propuštanja.... jednom godišnje je  ;D


098 955 20 66
sve kaj vas zanima....  :)

Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #27
ajmo ljudi, nema propuštanja.... jednom godišnje je  ;D

Naravno da nema propuštanja, prošle godine jesmo, ove nebumo hehe, brine me samo najavljeni "vjetar"..mislim, dečkima s pravom mašinerijom je to mačji kašalj, stiroporci i depronci se malo teže nose s "malo jačim" vjetrom hehe  8)

Vidimo se u nedelju, ak ne u letačkom programu, oko mreže ziher!

lp,
Marko

Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #28
prije 2 dana je ljude brinula kiša...... a sad je prognoza full sunce  ;D

ljudi nema brige  ;)

taj dan je rezerviran odavno, tak da straha nema  ;D

Odg: 3.6.2012. Modelarski miting u Varaždinu

Reply #29
A gdi je to točno?? :D

Nadam se da bu vreme poslužilo....pa kaj je tu čudno svaki dan ima sve osim snjega. :D
Robert