Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1034008 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4845
Nije dovoljno dobro. Trazi se beton ili barem drevo bukovo da bi odradio posao kak se spada.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4846
Nastojim izbjeći takove situacije što više moguće  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4847
Svi to pokusavamo svaki let izbjeci ali zov divljine je jaci... [emoji16]

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4848
ehh kad bi mi imali takve sitne probleme pri crashu ;D kod mene kad je papar u igri onda se pigaju zvona motora i buse se lipice... nasao sam zlatnu sredinu kaj se tice frejma i tu sam stao na kraj sa pucanjem ruku i frejma. Cim deblje tim bolje ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4849
Ma ja prelazim na "što lakše to bolje". Glupo mi je ovo - letiš preteški frejm 2 mjeseca i onda pukne (cijelo vrijeme letiš PRETEŠKI FREJM :D )
Bolje imat laki frejm pa nek puca, mijenjaš i bok :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4851
Odlicno Rock ;D super ga rokas

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4852
Gledam filmic i mislim si brutalno vozis, zasto se ne penjes po drvecu i taman se pocnes penjat oko pol filmeka :)

Odlican let, svidja mi se ovo nisko jako! Nagni jos malo kameru za snimanje kad si se vec pocel ganjat :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4853
Jaka je sila u ovom legi,  bas  prkosi zakonima fizike  ;D , pidove si dobio i Rockaj

 



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4857
E ovo je majstor! Ma kakvi majstor, profesor, doktor! Ima li šta iznad toga? Iz mog skromnog iskustva mislim da nije sve do PIDova nego PRStiju. Bravo doktore!!

Lp. Sveto


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4858
Ma covjek ubija na palicama , neka tako treba, ajd kad bude ovaj meet kod vas u Osijeku dodjem da prasimo u tandemu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4859
Jos jedan malac slozen, ali ovaj je specijalac za freestyle , cak imam i logo na njemu  8)  . To je 210ka velicina , a frame je poklon Jazavca i Ironica, decki se malo zaigrali na CNC-u i eto vrabca . Za dijelove morao sam raskopati stari quad, malo dodao nove dijelove. Motori su Sunnysky 2204-2300kv, SN20A regleri, propsi su Kingkong 6040 srezani na 5040,  Naze32 , 200mw VTX, FPV kamera je neka sklepana, ali valjda ce posluziti. Tezina je 370g bez batke i gopro. Planiram mu vadit mast na 3S i na 4S  :-X . Pa nek igre pocnu