Skip to main content

Topic: Osijek - modelarski Air Show (Read 22914 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #45
Dolazim
DJI MAVIC PRO

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #46
dolazim i ja, znaci +1 iz Vu

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #47
Dolazim i ja

 

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #48
MAK-Velika Gorica dolazi sa dva pilota i mehaničarom!!

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #49
Ja dolazim sutra 100%,imam nesto foto opreme ali imam sugav aparat pa zamoljavam ako ima netko od kolega modelara da je sutra cjeli dan tamo da bi bio voljan posudit mi dslr-a svog ili bilo kakav aparat samo da snima u boljoj kvaliteti od mojeg (kvalitetu mojeg nije tesko nadmasit). Odproslog meetinga sam napravio super video ali je kvaliteta snimke nula ... Ovaj puta zelim napravit stvarno nesto vrhunsko ali posto nemam bolji aparat trazim pomoc od nekog od vas ... Vidimo se sutra!  8)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #50
Evo ja ću ti ustupit svoj fotić na brigu i odgovornost te da napraviš nešto dobro i zanimljivo s njime  :)
Vidimo se!
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #51
Frenky,svaka cast puno vam hvala.Od kada ste tamo sutra?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #52
Vjerojatno i ja dolazim  :)

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #53
A nadam se da ću se i ja dokoturati nekako. Bijedno se osjećam... Neću nositi nikakve letjelice... Možda tek malo papira, pa praviti papirne avione. Leonardo me dotukao, pored moje depresije. Još nisam ništa materijala dobio, a nadao sam se da ću stići dovršiti MiMi, no eto... Osjećam se tako beznačajno... Možda bolje da ne dolazim...


Lp,
milan
---

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #54
Milane daj dolazi,ak nista drugo upravo zato da pravis papirnate avione  :)  . Ako si u depri,pomoc ce ti sigurno cjelodnevno druzenje s kolegama.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #55
A ti se Milane isto radi gluposti sekiraš....MAN UP čovječe, jesi muško il kaj si?

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #56
evo upravo se vratio kuci iz OSIJEKA.   Svaka čast i pohvale svim koji su organizirali i sudjelovali u ovome. Bilo je odlično. TNX!  :-*

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #57
Hvala svima na ugodno provedenom vremenu, organizatorima , gostima iz daljih krajeva lijepe naše , kolegama iz slovenije  i svima koji su bili na ovom odlično organiziranom skupu !  ;) 
( da krilo aviona može poslužiti i kao stol za ručak , poznati slavonski "čobi" pokazali su kolege iz Slovenije )
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #58
Neznam odakle da krenem sa pohvalama odlican modelarski miting sve pohvale organizatorima i svim gostima.
Naj jednostavnije je ovo objasniti sa petnajstak modela u skali vrpa sitnih modela dosta quadova nesto autica par helihoptera SLAVONSKI ČOBANAC i hrpa dobrih pozitivnih ljudi.
Hvala svima uljepsali ste mi dan puno pozdrava svim modelarima i nadam se jos ovkvim dobrim druženjima.

Odg: Osijek - modelarski Air Show

Reply #59
Jos nesto pozdrav gospodinu Borisu i njegovim sinovima koji su izveli ljepu pretstavu sa svojim extrama svaka cast