Skip to main content

Topic: DJI - PHANTOM 3 (Read 73047 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #105
O Franky lijepa flota, opce se ne hvalis....

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #106
Što bi se hvalio kad PH3 i Inspire nisu zapravo moji, ono kad si dugo u multirotorima pa ti ljudi donesu svašta na pregled, poštimavanje, testiranje, recenziju... A neki jednostavno žele da ja odradim prve letove i tak, ima sada ovoga sve više, 2012. godine kada sam se počeo baviti ovime, moj quad je bio jedini u gradu a sada im je nemoguče znati brojku. U ovom se trenutku potrefila ta flota pa sam morao uslikat.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #107
Aaaaa zoooo... Ma nisam nista lose mislio. Jesi probao inspire u garazna vrata zaletit da vidis kak podnosi? :)
Ko bi rekao da toliko toga ima u RH...

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #108
Nisam ni mislio da nesto lose mislis  :)
Inspire nece nikako u garazna vrata, mozda mu se boja ne svidja  :D
Ili je isto bug u firmwareu  ;D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #109
Planiram uzeti PH3 Advance i zanima me preporuka za tablet( njihova preporuka je ok) ali pola cijene Phantoma dati za tablet - suludo! Neka varijanta do 2000 kn cca! Znači 10" minimalno.

 

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #110
inspire 1 i ipad air 2 radi odlicno do sada nikakvi problema nisam imao sta se tice trzanja slike ide sve glatko
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #111

inspire 1 i ipad air 2 radi odlicno do sada nikakvi problema nisam imao sta se tice trzanja slike ide sve glatko


Koliki ti je domet Banga? Odnosno koliko si najdalje isao od sebe?

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #112
Planiram uzeti PH3 Advance i zanima me preporuka za tablet( njihova preporuka je ok) ali pola cijene Phantoma dati za tablet - suludo! Neka varijanta do 2000 kn cca! Znači 10" minimalno.

Ne znam kako si dosao do cifre od pola ali tvrdnje ti nikako ne stoje. Ugla ako zelis fluidan video jedino sto radi kako treba u ovom trenutku su Apple tableti. Dakle biraj hoces li iPad Mini 2/3 ili iPad Air 1/2. iPad Air 2 je naravno najskuplji ali buduci od svega navedenog jedini ima A8 arhitekturu DJI Pilot aplikaciju zvace kao da nema sutra. Meni osobno je najdraze letiti na velikom ekranu ali me velicina 10" tableta na stanici ubija.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #113
Prije koji tjedan dok sam bio na moru, naletim na švabu za P3 i tako on leti, leti preko 1.5km te prijenos slike potpuno nestane, i da kolega to rijesi efikasno, upali safety fly home i dok se pojavi slika, opet krene da probija barijeru, i opet ista stvar, lik popizdio.. da prostite, i krene se vracat i ide toliko nisko da je prakticki mogo nekom za glavu zapet, i ja njemu fino kazem da li je upoznat sa pravilnik u RH, naravno da nije i tako on sletio i kaze mi da je isao preko 5000m u zrak, tj. u visinu, kad sam to cuo, shvatio sam da svakakvi budala ima, pogotovo bogati švaba, i lik pokupi letjelicu i ode u svoju villu.
Bitno da se leti.

DJI - PHANTOM 3

Reply #114
Auf wiedersehen. Isto ti je s dozvolama za barku kod nas na moru. Idi polagat - napit će ti se krvi i vremena. Dodje Austrijanac, odsluša tečaj jedno popodne, drugi dan položi i može slobodno ciljat ronioce po obali.
Multirotor FTW!


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #116
Sve je to stvar zdravog razuma. Evo kako se koristi ista ta letjelica da bi se spasili ljudski životi.

http://video.foxnews.com/v/4389784661001/lifeguards-using-drone-to-spot-sharks-near-beaches/?#sp=show-clips

lp
Toni

Sve to stoji, sto se tice ovoga, spasavanja ljudskih zivota od morskih pasa je extra stvar, pametne se stvarni sa tim mogu radit, ali opet kad bolje pogledas, tko je danas pametan? (respekt izuzetcima, da se netko ne uvrijedi)
Bitno da se leti.


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #118
Uzeli dvojke koje im ostale,"zasrafili par srafa" i eto phantom 3 standard :D.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #119
Koja je sad razlika izmedu obicne trojke i ove haha, štancaju ih na veliko  8)
Bitno da se leti.