Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030867 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2160
Sa velikom sigurnošću ti mogu reći da nićeš nikada letjeti kao Charpu...
Prvo jer su njegovi snimci često ubrzani, drugo jer je lik sponzorisam od Lumeniera, FatShark-a i još nekih i boli ga da izvineš šta kada se razbije jer će da dobije novo a ne kao mi smrtnici...
Razbiješ motor, quad na policu, čekaj novi mjesec iz kine i tako u krug...  ::) :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2161
Haha da slažem se  :D
Biti će bolje, nadam se

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2162
Slušajte Vas dvoje malodušnih....gdje Vam je vjera ?....Ali ne vidite da je SEKILE bolji letač od njega! Ovo što sam do sada gledao je fotošopirano,ubrzano ,našminkano,jednolično ...Prema tome uhvati te se posla i sa vremenom će sve doći na svoje...ako ste talentirani...a ako niste, nitko nikome...red rad i disciplina...samo nemojte spominjati lovu...nije sve u parama ...nešto je i u Eurima.... ;D ;D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2163
Bravo Remote , to je duh , jel ima negdje sutra tvoje ime na listicu da zaokruzim  8) . Ovako raja da kazem u cemu kvaka, Daleko od toga da Charpu nije vrhunski letac. Tip doslovno rastura. Uz svoj talent letenja kojeg je isklesao svakodnevnim treniranjem lik je lukav. Napravio je quad sa stiltanim motorima prema naprijed i to ful i tako je ucio. Naravno quad ubrzava nenormalno , a ostao je vodoravan i pri tome je aerodinamika quada najbolja. I tako je vjezbao mjesecima i izbacio video na kojem quad ide warp brzinom. Hebiga to su vidjele firme tipa Lumenier i slicne i odmah uhvatile lika da ga sponzoriraju. Genijalno, svaka mu cast. A sto se tice letenja, pa pogledajte videa od nasih domacih aseva, IronicGti, Jazavac, Stefano, Backspin, BorisP, Dag, Gumi, Extreme, svakim letom sve bolji. Nema tu prevelike filozofije, ako ne probas i ne padnes milion puta neces znati kako stvari funkcioniraju. Evo ja sam se danas skrsio bar 10 puta a kasnije cete i vidjeti zasto  ;D

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2164
kako si mi i rekao davno prije, samo trening, je da je to sat, dva na tjedan ali uporan sam 8)
Btw servisiram quadic po prvi putj od kad sam ga slozio, tak da danas vrijeme nije nikako bilo na nasoj strani

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2165
E covjece kad pogledas sad letimo vikendom i to jedan dan i to svaki po cca 5 batki pa smo vec ok. Kad se sjetim kad mi je metalldanny rekao da on ode sam u sumu sa 20 batki i dok to sve ne potrosi neide doma. Pa jasno da lik rastura

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2166
Na zalost, malo je vremena za treniranje, ali bitno da ulovimo svaki slobodni trenutak i drajvamo se. Trenutno sam na samo jednom malom quadu koji je super za laganini letanja, ali za ozbiljnije manevre je prenjezan. Cekam kobredabre za zvjer i jos neke sitnice za minimini... Sa 3 komada se moze uc u ozbiljniji trening, a ne kao danas. Pukne video link i ajmo se pakirati....buuuuuaaaaaa  :'(
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2167
Dragi Krešo , svojevremeno sam upoznao ekipu auto-kaskadera,koja je snimala i za filmove o James Bondu(imao sam seću i čast,jer su te godine gostovali kao auto-cirkus u Splitu na Turskoj Kuli),i onda 1966. su mi objasnili koje sve preinake imaju na autu za vožnju na dva kotača ,ali da je vozač najvažniji faktor......itd...Apsolutno je tuning važna i nezaobilazna stvar...ali i dalje tvrdim da si pravi letač i bez podrške velikih firmi.LP
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2168
Stefano... zašto slušaš ovog što pjeva. Stalno te navodi da ga udariš :-) Odlično ti ide.. Samo se druži s "čoporom" malaca i na proljeće jurnjava kroz šumu
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2169
Stefano... zašto slušaš ovog što pjeva. Stalno te navodi da ga udariš :-) Odlično ti ide.. Samo se druži s "čoporom" malaca i na proljeće jurnjava kroz šumu




Hahahaha  :D
Dobro zboris prijatel !
Hvala na podrsci... Do proljeca ce se prsti ugrijati  ;)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2170
To je kao vic s Fatom i Bundesligom - od samo gledanja, a bez ikakvog treninga, nikad neces biti dobar :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2171
Meni to jurcanje sa tim malim zoharima jer nezamjenjiva zabava, jos kad je ekipa luda, pa gdje ces bolje. Zato ekipa ne odustajete zbog gluposti i shebane kineske elektronike, jer jako malo je potrebno da se makina uvuce pod kozu, a onda je sve samo stvar vremena

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2172
Ja sam hendikepiran u Zadru. Jedino ja letim s copterima i to samo dva puta mjesečno .. Druga dvojica Niram i ElioZd, s copterima su nevidljiva, ili imaju previše posla pa po danu ne mogu se sastati sa mnom da letimo.. Sva sreća da imam spottera Muvu koji me prati na letovima, inače bi odustao od ovoga. :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2173
Gospon Bodul navratim ja do Zadra kad bude moj quad gotov, da ne budes usamljen  :P