Skip to main content

Topic: Ironicna multi garaza (Read 27864 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #135
sljedeci projekat  ;D bilo mi dosadno jedan dan i odlucih nacrtati Blackout 330, nasao sam par dobrih slika na webu i po njima od oka isao to sklepat. Utrosio sate i sate na mjerkanja, podesenja  i crtanja i konacno dao Jazavcu nacrt pod noz ;D zadovoljan sam ucinjenim ali jos nisam sklepao do kraja quad, tj malo podove jos korigiram ali nikako naci vremena za to..

par slikica

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #136
a evo nam i Bad Bunny-ja  ;D

MORAO sam boljoj polovici isto napraviti novi kwod posto je pocela rokat na fpv zesce i sisa pol ekipe vec  ;D

jos uvijek sirotinja motori 1806 ali nedaju se i odlicno drze, regleri simonk, cc3d fleshana na cleanflight, sony effio kamera i 200mw mini vtx

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #137
Ironic Creative workshop :)

Ovaj rozi je pun pogodak :)
Jel ti curi uskoro rodjendan? :)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #138
21.09 ;D


Odg: Ironicna multi garaza

Reply #140
Mad Bad Bunny je zakon 8)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #141
Ironic's customs 8) bad bunny ima vec kilometrazu iza sebe ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #142
skooooooro sve pile se voze ;D

stigla prinova u garazu, prati se svjetski trend pa tako i moja garaza mora biti u toku ;D

da vam predstavim novi miniquad ''MrX175'' - prototip

prije svega hvala Jazavcu na pilanju i nesebicnom pomoci pri mojim ultra zeznutim zahtjevima, Yoda aka Sekile tenks na posudbi micro kamere i sveukupnoj pomoci, ZoljA tenks na naze32-koju ti jos nisam platio & tenks Zed na otpadnom materijalu  ;D


znaci radi se o miniquadu dijagonale 175mm, pogonjen je rcx motorima 1806-2400kv, ztw spider 12amp reglerima-fleshani BlHeli 14.0, naze32-cleanflight oneshot enabled, 32 ch mini vtx-600mw, fatshark mini kamera, frsky d4r-II, dva mini step down voltage regulatora, jedan 5v za naze i kameru, drugi za video sistem. Tezina sa svom opremom, baterijom i Xiaomi kamerom je 460 grama. Vozi se na 3 i 4S 1300mah batke. Propeleri su za sada rezani 5045 na 4045 posto  na frejm ne stane 5" prop. Maiden je bio ujutro i za sada sve odlicno radi, na 3s je malo teze furat kameru, ali na 4s ju niti ne kuzi da je gore  ;D motori mlaki nakon voznje

nesto sitno slika projekta

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #143
jos par

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #144
Može četvrtak ujutro "uživo" da ga vidim  kako dela? >:(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #145
Ofkors, prosao je danasnji teror ;D jos sutra da prezivi i do cetvrtka je u garazi ;D

 

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #146
opet se radilo  ;D

konacno napravio svoj custom frejm, 235 dijagonala, savrseni X dizajn

malo je tezak, jer je tijelo napravljeno od 2mm karbona, a ruke od 3mm, distanceri su od 25mm, ukupna tezina 150grama goli frejm

ali kompletan setup sa batkom i kamerom je 590 grama, i samo 5inch propsi idu gore

stavio gore tilted motor mounts-10stupnjeva, i mogu reci da sam odusevljen koliko brzo to sada ide

tenks Jazavac na rezanju  ;)




www.youtube.com/watch?v=sMaSEROIbzo

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #147
heben je fakat !!!!!!
steta za ovo vrijeme za vikend... al mozda ulovimo kojih suhih sat-dva ;)

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #148
eh eh steta.. a bas sam htio da vidis pilicu kako prede  ;D

Odg: Ironicna multi garaza

Reply #149
Mislis probam ;)

Sent from LG-G4