Skip to main content

Topic: Trebam update za spektrum dx6 (Read 2147 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Trebam update za spektrum dx6

Javila se greska nemogu donserijskog broja sa kojim mogu skinut update, dali netko ima tu datoteku?

Hvala
Leti samo leti :-)

Odg: Trebam update za spektrum dx6

Reply #1
Neće ti to pomoći budući da se datoteka sa sw generira po serijskom broju svake stanice. Nema ti druge nego kontaktirati njihov supporti najvjerojatnije poslati stanicu u najbliži servis u Njemačku.  :(
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Trebam update za spektrum dx6

Reply #2
Poslao sam im email u petaj jutro, nema još odgovora, pisao sam direkt spektrumu i lindingeru di je kupljena


Najgora stvar u tome je šta se desilo to da je upala u grešku nakon 5 minuta rada :-(


Nadam se njihovom brzom odgovoru pa da to riješim šta prije


A usputno čeprkam okolo u nadi da ću uspit riješit bez povratka na servis, ali izgleda da je šansa jednaka nuli...
Leti samo leti :-)

Odg: Trebam update za spektrum dx6

Reply #3
O čovječe, koja glupost.... 8)
Želim ti svu sreću i neka ti brzo odgovore :)

Odg: Trebam update za spektrum dx6

Reply #4
Poslao sam im email u petaj jutro, nema još odgovora, pisao sam direkt spektrumu i lindingeru di je kupljena


Najgora stvar u tome je šta se desilo to da je upala u grešku nakon 5 minuta rada :-(


Nadam se njihovom brzom odgovoru pa da to riješim šta prije


A usputno čeprkam okolo u nadi da ću uspit riješit bez povratka na servis, ali izgleda da je šansa jednaka nuli...


Eh, imao sam i ja problem sa DX8, kupio kod Švagija. Domet jedva bio 20m. Neke serije imaju grešku, tako i ova nova DX6, ubo si baš s greškom (čitao sam o toj greški na novim DX6icama). Ja sam svoju slao nazad Švagiju , a on je dalje slao u servis. Tako ćeš vjerojatno i ti morati poslati Lindigeru.
Jedino cijena slanja je...uh, mene je došla oko 420 kn (još sam morao platiti neko carinsko sranje, neka potvrda da je plaćena carina, jer tada nismo bili u EU). Sredili su ju za 2 tjedna i poslali nazad, do dan danas radi besprijekorno kod kolege, ja sam prešao na DX9.
Čitao sam na stranim forumima da se i na nekima DX9 pojavljuje ista greška kao i kod tebe. Ja sam ovaj puta ubo ispravnu ;) Žuljam ju već skoro godinu dana.
Samo se ne sekiraj, kod svih proizvođača se dogodi i s najskupljim modelima.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Trebam update za spektrum dx6

Reply #5
Nešto sam uspio e sad vi koji imate spektruma šta bi ovo RF PID: ER
[size=78%]dali je to kao eror ili je to neka oznaka, ako možete provjerite, slika u nastavku[/size]


Ušao sam nekako u nju ubacio novu verziju šta nije isto pomoglo, sve nekako izbrisao i sad izgleda da radi, na njoj je bilo poremećeno sve šta se poremetit da, točno je radila 4 minute prije nego mi je prdla


Sutra ću isprobat range test, radila je oko sat vremena napravio sam dva modela šaltao vamo tamo sve je slušala...
Leti samo leti :-)