Skip to main content

Topic: Bixleroljupci, ujedinimo se! (Read 44247 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Dragi kolege, otvaram temu iskljucivo i Bixlerima i njihovim klonovima (tj.Easystar klonovima)....
Modifikacije, prijedlozi, snimke...predlazem da sve trpamo u ovu temu da ne budu razbacane okolo.

Bixler je odlican, jednostavan i zabavan model pa se nadam da cemo ih sto vise imat, rasturat i zabavljat se :)

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #1
Tako je :)
Niti ja nisam naišao na neku Bixler temu, pa je super da imamo jednu :)


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #2
Pa da počnemo odmah u glavu sa lijepom scenom od danas. Uglavnom nakon sto preleta i ostalih gluposti odlučio sam proći kroz šipke od ragbi gola.
Prvi put, uspješno. Drugi put preveliki dive, velika brzina, vjetar, sumrak, ovo ono...mislio sam ga spustit bas ispod dolje (kroz gol, ispod stative) i predomislio se na pola puta i zašišo ga drito u stativu.

Rezultati? Baterija 25 metara dalje od modela (jedva sam je našel), odletio nos skupa s njom i receiverom (hvala bogu ištekali se i ESC i servači pa ništa nije puklo), krilo natučeno i puklo na jednom mjestu, puknut nosač motora, popigani šarafi od krila, itd.

Ne mogu vjerovat da je tak dobro prošao  8) 8) 8)







http://imageshack.us/a/img254/3194/4444xk.jpg


Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #4
Hehehe, odmah mi dođe dejavu :D


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk



Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #7
Pa da počnemo odmah u glavu sa lijepom scenom od danas. Uglavnom nakon sto preleta i ostalih gluposti odlučio sam proći kroz šipke od ragbi gola.
Prvi put, uspješno. Drugi put preveliki dive, velika brzina, vjetar, sumrak, ovo ono...mislio sam ga spustit bas ispod dolje (kroz gol, ispod stative) i predomislio se na pola puta i zašišo ga drito u stativu.

Rezultati? Baterija 25 metara dalje od modela (jedva sam je našel), odletio nos skupa s njom i receiverom (hvala bogu ištekali se i ESC i servači pa ništa nije puklo), krilo natučeno i puklo na jednom mjestu, puknut nosač motora, popigani šarafi od krila, itd.

Ne mogu vjerovat da je tak dobro prošao  8) 8) 8)







http://imageshack.us/a/img254/3194/4444xk.jpg

Za utjehu ti moze biti da se to moze svakome desiti
a kod slijedeceg pokusaja,sa malo srece proci ces bez ogrebotine,
drzim ti palce !

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #8
Ovo mi se sviđa samo nastavi, za nas koji gledamo jako zabavno :D :D, a za tebe malo ljepljenja >:( >:( ako to voliš-Imaš tamo i vratnice od gola pa probaj :) :) :) :)  Već smo razgovarali o tome da letove na livadi začinimo sa natjecanjem svake vrste pa i ovakvim prolazima kroz zadani okvir koji letenje čini zabavnijim i kompetitivnijm :P :P :P :P :P

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #9
Hahahaha, predobar video! :D
Šteta kaj ja nisam snimao ono šišanje gornjih grana drveta! :D


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #10
Odličan pogodak  :D , ta jadna vratnica je već doživjela svašta, ja sam uspio zabit helić u nju i 2 aviona  8) . svatko tko je tam letio je obavezno ili pogodio vratnicu (gredu malo teže, treba ciljati) ili objesio avion ( i helić-ja) na okolna drveća. Za vikend bi navodno trebalo biti bez padalina pa bi se mogli naći na DIF-u i izbjegavati golove i drveća.

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #11
Tko radi, taj i grijesi.. sve ce se to sredit...

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #12
Tko radi, taj i grijesi.. sve ce se to sredit...

Naravno :)

Sve je poljepljeno, sad idem do radione probat izravnat krilo. Ako ne uspijem, odo kupit stiropora :)

Uvijek sam za letenje, samo se javite!

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #13
Svaka čast Zed, mene danas čeka posel oko ljepljenja :)


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk