Skip to main content

Topic: Zagi FPV piloti (Read 12534 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagi FPV piloti

Reply #15
Hmmm... I dalje me vibre muče na malom Zagiju i Keychain kameri. Mount mi je u najmanju ruku primitivan ali je poprilično čvrst. Kamera sjedi na čičku i još sam dodao traku okolo da ju bolje stisne. I dalje mi snimka ima valove... Ima tko ideju što da probam a da ne moram razvaliti pol Zagija?

Mount:
[attach=1][attach=2]

Oprez, sirova snimka:
Loše vibre


Ispada da sa motorom nešto ne štima. U radioni sam skinuo prop i onda kad motor za vrtim kao da rošta nešto. Stavio sam drugi motor i sad je tiho. Vrijeme mi ne dozvoljava da idem probati letiti ali to bi mogao biti uzrok vibrama. Idući tjedan ću probat otvorit motor da vidim što mu bi...

Odg: Zagi FPV piloti

Reply #16
Ležajevi frende.treba ih zamijeniti a to je najmanji problem.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: Zagi FPV piloti

Reply #18
To je to kompa.vrijeme katastrofa.ujutro super popodne kada se treba letjeti padaju sjekire.i tako već dva mjeseca.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''






Odg: Zagi FPV piloti

Reply #24
very nice dag , to je ona lokacija ispod sljemena o kojoj si prićao meni i borisu ?

ništa bez jazz quarteta   :D
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Zagi FPV piloti

Reply #25
Da da, to je tamo! I vidis, ak ja imam domet do gore, vas dvojica cete zujat oko tornja!

Jedino sto sam primjetio da mi je lrs signal bio jako los, padao je na 0 posto oko Medvedgrada, na 2 km od mene... Nije se failsafe upalio ali je tu i tamo poceo otkazivat na sekundu...

Odg: Zagi FPV piloti

Reply #26
hebiga gore sve vrišti od frekvencija.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Zagi FPV piloti

Reply #27
Da, i ja sam si razmisljao da bi moglo biti do tornja... Iako je Tom dosta uredno gore letio.


Odg: Zagi FPV piloti

Reply #29
Počeo si reklamirati teniske terene .good. :D

Svaka čast , mene ova vrućina ubila .čekam ponedjeljak zahlađenje pa opet u zrak.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''