Skip to main content

Topic: Jedrilica tipa krilo (Read 17069 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #15
Ako se odlučuješ za Spektrum stanicu naruči je izvana(pod tim mislim van Europe)pošto su te stanice koje idu za europsko tržište imaju manji domet.Dok s američkog tržišta imaju full range tj. puni domet.
Pogledaj ovdje ako ih još ima   http://www.lightflightrc.com/

Da u pravu si i to nije za zanemariti,stanice u americi imaju daleko veci domet i snagu nego ove koje ces kupiti u europi,
naruci n.pr. kod  TOWER HOBBIES 
www.iz-modellbau.com

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #16
To je opčenita preporuka, za ta Tower Hobbies? Sigurni su, uplata i to sve?

Tamo bih mogao onda i sve naručiti od motora na dalje. Znači kod nas su stvarno pozatvarani svi RC dučani?

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #17
Ja kod njih kupujem sve vec godinama,
ako hoces,zatrazi da ti daju cijenu kostanja za to sto trebas a ja mogu to isto odavde da uradim pa gdje je povoljnije tamo,
ili mozes dati pare tu u Zgb. a ja cu platiti ovdje ako nemas neku karticu za placanje,
nije vazno kako ali spreman sam pomoci,

www.iz-modellbau.com

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #18
To je opčenita preporuka, za ta Tower Hobbies? Sigurni su, uplata i to sve?

Tamo bih mogao onda i sve naručiti od motora na dalje. Znači kod nas su stvarno pozatvarani svi RC dučani?

bit ce bolje TEK kada kroatija udje u EU a dotada huuuuuuuuuuuuuuuu
ce mo krpiti

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #19
Može, hvala ti! Samo mi pojasni:
Quote
ako hoces,zatrazi da ti daju cijenu kostanja za to sto trebas a ja mogu to isto odavde da uradim pa gdje je povoljnije tamo

Što je tamo, a što je ovdje? lol

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #20
Može, hvala ti! Samo mi pojasni:
Quote
ako hoces,zatrazi da ti daju cijenu kostanja za to sto trebas a ja mogu to isto odavde da uradim pa gdje je povoljnije tamo

Što je tamo, a što je ovdje? lol
ovdje je kod tebe u Kroatiji a tamo u americi kod mene !

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #21
E vidiš taj podatak - Iowa - nisam povezao odmah s Amerikom :)

Sad mi je jasno. Čim krenem u kupovinu javim. Hvala puno na pomoći!

Ti se isto baviš modelarstvom tamo?


Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #23
Ooo lijepo lijepo! Samogradnja? Mislim na trup.

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #24
Za sada mi se najviše sviđa http://www.hobbycity.com/ jako povoljne cijene.

Tower hobbies nema spektrum koliko vidim ili? I nekako mi je nepregledan site  :-[

Nabava iz USA

Reply #25
Evo da ne otvaram novu temu...Šogi ide u USA pa reko da mi dofura stanicu jer su tam dosta jeftinije...Uglavnom nekak najbolje mislim uzeti DX7 (ima ju dosta ljudi kod nas pa će bilokakve nepoznanice se nalakše otkloniti,ili jel ima netko bolji prijedlog)...300 dolara cca. na ebayu(sa AR700, baterijom i punjačem). Uglavnom jel postoji neki dućan da je jeftiniji od ebaya...??

Jel bi ga mogli zezati na aerodromima carinama itd...bilo kakav savjet dobrodošao.

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #26
nece ga zezati na carinama to se deklarira kao igracka,
Ebay ti ne bi preporucio,ja sam ovdje htio preko Ebay-a kupiti meni ali sam vidio da postoji nekoliko njih koji uvoze nove uredjaje i nude ih na Ebay-u jeftino ali tu treba dobro otvoriti oci jer te jeftine na kraju ispadnu ili jednako skupe kao kod ovlastenih prodavaca ili pa cak i skuplje jer ti uvale samo golu stanicu bez pribora koji inace pripada uz nju a tu je tada i pitanje garancije u mutnome,
u trgovini pogotovo ako kazes da se to nosi napolje dobit ces 20% popusta,
ako imas ovdje nekoga neka ti on to kupi i posalje po UPS ali idealno bi bilo u neku zemlju EU kao sto je Slovenija,
ako nemas nikoga ja imam pouzdanu adresu,
firma koja je u Zagrebu a centrala je u Njemackoj i Sloveniji,oni stalno trckaraju na relaciji Zgb. Ljubljana.
pozdrav,
www.iz-modellbau.com

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #27
Ma znam da dx6 i dx7 dolaze u kombiniacijama sa AR700 i Ar600 i sa 3 ili 4 digitalnih servača(dal oni mali za heli ili oni ds281)...i punjač i baterija u 99% slučajeva....Došo sam do HorizonHobby preko www.spektrumrc.com kao njihovog zastupnika i DX7+AR700+4*DS281+NiMh1500mAh+charger(ne piše ali vjerojatno je i on u tom paketu onda)=349USD. Tako da će najvjerojatnije to onda biti to.

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #28
ako ti nisu neophodni digitalni servoi,
ne znam sto ces letjeti, uzmi normalne jer digi trose vise struje,
a tolika preciznost, da li ti je potrebna pa i normalni su samo za dlaku ne precizniji,uzmi marku i vozi,
Iv

Odg: Jedrilica tipa krilo

Reply #29
Ma znam ali za 40ak dolara dobijem 4 serva koliko košta inače jedan...čisto zato

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.