Skip to main content

Topic: Samo show!! (Read 6640 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Samo show!!

Neki dan smo na travici dobili ideju da napravimo thread za "show" snimke koje napravimo/napravite sa svojim modelima, mislim da će biti vrlo zabavno :D
Znači anything goes, samo vas molim da stavljate isključivo svoje videe! (ili od vaših kolega) - znači ne zanima me deda iz Australije već deda sa foruma :D :D :D

Kako bi u stilu otvorio temu, stavljam vam kraljeve fluttera prvi dio iliti što se desi kada delta krilo ima puknuto krilo ;D

http://www.youtube.com/watch?v=MpP85l0Q6dA

Odg: Samo show!!

Reply #1
A ovo je zagi prije nego je spilio grane s drveta!

Zagi

Odg: Samo show!!

Reply #2
Top Majstor Zagi show-a..of kors, JA  :D

Zagi maiden-Preljevnica of river Sava, Zagreb part 1
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Samo show!!

Reply #3
a ima dana i kad nešto ne slupam   :D

odličan dan..oživljeni stari hawksky od dynama (fala gospon Smiljac  :) ) i puno dobrih letova na preljevnici..jedan od je i ovaj

Hawksky-from hand to hand :)


i da,iako nisam u potpunosti shvatio bit "show" video uratka valjda ovi zadovoljavaju formu  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Samo show!!

Reply #4
Ma može, samo da je padanja ili bilo kakvog zanimljivijeg glupiranja. Mi smo se toliko smijali ovom Zagiju, nikako ga ubit :D

Evo definicija showa, sa mojih početaka :D

http://www.youtube.com/watch?v=ICIxgAbinxQ

Ovo bacanje Zagija je definitivno SHOW :D

Odg: Samo show!!

Reply #5
evo video od kolege zlikovskog i sve zasluge za video idu njemu i kolegi toncu koji je skakao preko modela.  :)

How to jump over flying wing! HD
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Samo show!!

Reply #6
jos jedan od kolege zlikovskog sa proslogodisnjeg otvaranja nitro sezone.

zlikovski ima smisla za videouratke pa mogu stavljati samo njegove jer jedino nesto vrijede. nadam se da se nece ljutiti sto ga reklamiram. :D

RC planes nitromethanol season. HD
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Samo show!!

Reply #7
Ma to je to, pohvatali ste poantu! ;D

Baš takve filmiće tražim, neka se vidi da se zabavlja na livadi....i da, još uvijek tražim sudionike za mali limbo contest, nitko neće! 8)




Odg: Samo show!!

Reply #11
Hehehe skoro ;D

Odg: Samo show!!

Reply #12
touch and go po vodi sa zagijem. video by jobescu.

Zagi surfin'.wmv
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Samo show!!

Reply #13
Svaka cast! ovo je iskusto a i ludost  ;)
lp Nikola

Odg: Samo show!!

Reply #14
Sa Bixlerom sam ovo izvodio, ali sa Zagijem se ne bi usudio radi propa...svaka čast