Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342160 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #915
Kolega s gyrocopterom malo slikao iz zraka, cijelo Đakovo na okupu u kadru, uzevši u obzir da nije slikano širokokutnim objektivom lijepa je to visina bila.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: quad iz Slavonije

Reply #917
Ovo je dobra fora

Odg: quad iz Slavonije

Reply #918

Fora je izvrsna i poucna :D

 

Odg: quad iz Slavonije

Reply #919
nice,
ja sam snimao sprijeda :)
http://www.youtube.com/watch?v=hfiWq0PR5n4

nego, jesi stavio kakav mix s ruddera na  input za roll os,?
pošto ti na 4:35 kako se okrećeš po yaw-u, horizot  naginje u jednu stranu, i tek kada se zaustaviš, lagano ga ravna

Odg: quad iz Slavonije

Reply #920
nice,
ja sam snimao sprijeda :)
http://www.youtube.com/watch?v=hfiWq0PR5n4

nego, jesi stavio kakav mix s ruddera na  input za roll os,?
pošto ti na 4:35 kako se okrećeš po yaw-u, horizot  naginje u jednu stranu, i tek kada se zaustaviš, lagano ga ravna

E vidio sam to več, neznaš ti, pratim ja sve tvoje videe  :) Nema nikakvog mixa, to je martinez v1 ploča i senzor, horizont drifta kad se senzor počme hladiti vani na ovoj hladnoći, idealno bi ga bilo kalibrirati prije polijetanja ali ako se stavi gyro calibration na startup-u onda se zna dogodit da uopče ne starta (jer to je alexmos na martinez kombinacija sa null v2.1), nakon određene količine hlađenja gyro poblesavi, doduše peglanje se nastavlja jer acc isto ulazi u calc ali na njih djeluje G sila koja se događa prilikom takvih rotiranja jer kamera ne stoji u težištu nego je isturena naprijed pa postoji krak koji generira G silu, uzeo bi neku bolju ploču za gimbal ali neznam dali je to na njima riješeno, to bi ustvari trebalo bit riješeno na senzoru u vidu temperaturne kompenzacije.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #921
Glede hladnoće danas sam dosta letio na -7 stupnjeva i primjetio sam da mi tarot po pitch osi zna trzat.
E sad jel to zbog kručih žica uslijed hladnoće ili je senzor u pitanju-nemam pojma. :-[
Za početak ću probati malo povečati snagu pa ću vidjet....



Odg: quad iz Slavonije

Reply #924
Što mislite dali bude ovo funkcioniralo u praksi? Imam sve to pa reko da probam složit za zujanje, jedino nisu Axi motori nego KW2
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #925
Treba probati...

Odg: quad iz Slavonije

Reply #926
Ja več probao  :)
Sa HobbyKing Blue 30A SimonK flashed i 5800 2S 30C baterijom KW2 motor na Xoaru 14x5 radi odlično, prošli su i test maltretiranja gasom da vidim dali će možda ispast iz synca ali to se ni na jednom primjerku od 4 KW2 nije dogodilo.
A da bi se xoar sa 6mm provrtom stavio na 5mm prop adapter koristio sam oprugu iz rashodovanog CD changera, opruga naliježe idealno na 5mm navoj i zatim prop sjeda na oprugu na knap.
Evo kako je prošao test  ;)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #927
To Frankycro odlična mjerenja.
I sam radim sada takva mjerenja prije nego što počnem nešto sastavljati....
Ja sam trenutačno u mjerenjima u koaksijal varijanti s raznim kombinacijama propova i motora. :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #928
Manje se mjerilo a više se vidalo.... :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #929
Vau nice slavonac jako lijepo izgleda bas mi se svidja


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju