Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342368 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #1155
Ide preko regulatora napona 7812 od 1A s filterom prije i iza njega...
Tarot je posebno osjetljiv na promjenu napona....

Odg: SD team testiranja

Reply #1156
Ide preko regulatora napona 7812 od 1A s filterom prije i iza njega...
Tarot je posebno osjetljiv na promjenu napona....

7812 je u redu za 4s bateriju jer taman ima dovoljno lufta za peglanje napona a nije prevelik pad napona na njemu pa se ne grije jako, na 3s dobrano padne izlazni napon pa ga bolje ni ne staviti, a na 5-6s je več prevelik pad napona na njemu puta struja pa se jako grije.

Novi alexmos ima riješeno to pa kroz cijeli raspon napona baterije radi jednako (povečava snagu na motorima kako napona pada).
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #1157
Kod mene je 4s u pitanju ali ni više nije problem ako se postavi na hladnjak i ako je potrošnja manja.

Odg: SD team testiranja

Reply #1158
franky cujem da je zvisila ona hexa  kaj si slagao? znas mozda kae bilo?

Odg: SD team testiranja

Reply #1159
Pojma nemam cujem da je podivljala cim je uzletjela i onda je uslijedila 10minutna borba u zraku da je se spusti dole, na kraju je otisla van dometa stanice i tu je jedno vrijeme mirno stajala u zraku (sto se vidi na snimci) i tada se sama obrusila dolje, nikad nigdje dosad nisam ni vidio ni cuo tako nesto, obicno kad popizde uhvate pravac nazad u kinu i to je to, ali ovo moram priznat nisam ni mislio da je moguce.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #1160
Jel imas yubito link pa da probamo nesto nauciti iz toga.
Di je letio, jel sve ok sa stanicon i prijemnikom nakon toga itd...

jel lik imao dozvolu za snimanje? Mozda su odustali od prijava pa presli na jammiranje i obaranje modela :-)

navodno upaljena  mikrovalka s maknutom mrezicom na vratima obara sve ispred sebe do nekih 1km, pogotovo na 2.4-5.8 spektru

Odg: SD team testiranja

Reply #1161
Shebao konkurenciju sa mikrovalnom

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: SD team testiranja

Reply #1162
super Tom da si otkrio bolesnicima način kak da nekom sruše letjelicu...valja napomenut da se I taj onda I njegovi ukućani isto fino ozrači....koji je kontroler bio na toj hexi?
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: SD team testiranja

Reply #1163
Bio je wookong naoružan svime, dakle datalink, iosd, zenmuse, video je uklonio jer ne želi pokazivati javnosti, mi smo kontaktirali telefonom, ja nisam ništa od preostalih dijelova ni vidio ni testirao tako da i ja mogu samo nagađati. Ali vidio sam taj video i pogonska jedinica nije sigurno pravila taj problem (T-Motor 3510 630kv i T-Motor T40A x6) a i da je s ispravnim kontrolerom (i dobro kalibriranim kompasom) bi izgledalo ovako:
DJI - A2&WKM Feature-New Protection Function for X6 Multi-rotor
i naravno pod uvjetom da se pilot sjeti prebacit u course ili home lock koji bi prethodno trebali bili umemorirani  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 

Odg: SD team testiranja

Reply #1164
pa ima datalink onda zapis što je bilo....j***te DJI
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: SD team testiranja

Reply #1165
pa ima datalink onda zapis što je bilo....j***te DJI

Pa ima ali ponavljam nisam dobio ništa od hardwera/software-a na uviđaj, samo sam video pogledao prije nego je uklonjen.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #1166
Koji fw si napucao?

Odg: SD team testiranja

Reply #1167
Htio je zadnji v5.26 jer ima ovo: Free Ground Station function available without S/N, 50 waypoints supported.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #1168
Ne znači da je fw u pitanju.
Osobno na svoje koptere stavljam starije verzije koje su provjerene...ali kako si opisao sto se desilo nekako mi vuče na to.......

Odg: SD team testiranja

Reply #1169
Napokon i okta došla na red... :)
Na šlinganome stoljnjaku-šlingani nosači motora :) :)

Sada ide sklapanje samoga frame i spajanje.....

Maki mislim da se vidimo u petak :)