Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342251 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #1800
Odlične fotke Toni.... :)

Maki lijepo to leti...sutra probamo...

Odg: SD team testiranja

Reply #1801
Dragi Slavonci. Da počnemo malo misliti o tradicionalnom copter meetingu? Može li krajem 6 ili početkom 7 mjesca dok vrućine ne skure polje, jer nije gušt mokar voziti FPV  :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: SD team testiranja

Reply #1802
Evo i meni se desio flayaway na maidenu.

flayaway



Haha, dobar flyaway, znači maiden je bio s propelerom (bez ostatka modela), dali je bilo potrebno trimanje?  :)

Danas kad sam flešao nazu V2 zavrtila motore na max gas na 2-3 sekunde, dobro pa nisu bili propeleri gore jer bi bio živi masakr budući da je stroj zeru veči.
Eto da prenesem to iskustvo, ako nekad piše da treba skinuti propelere ili iskopčat motore nije to bez vraga.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #1803
I moje iskustvo kaze......kada petljaš s fw po multirotoru skidaj propove-nikad neznaš ;D

Evo kratkoga filma nakon sto je Maki upucao novi fw u afroslim reglere....puno se bolje ponaša, mirniji,yaw os radi kao podmazana,.... :)

http://www.youtube.com/watch?v=_iSyP2ATfzw

Za one koji su zainteresirani za sličnu konstrukciju prijatelj Dražen radi na novom dizajnu cijeloga stroja-meni izgleda jako futuristički i strojarski odrađeno perfektno.
Biti će slika i kratkih filmića ćim ga završi, uglavnom radi se o dizajnu s al rukama.....posebno dizajniranih, radi se na tome projektu oko 2 mjeseca konstantno (uglavnom on :D)....
Na primjer frame s 6 ruku za hexu ili y12 konfiguraciju s platama i nogama-znači kompletan frame biti će težak oko 320 grama uz veću čvrstoću od naših uobičajenih dizajna..... :) raspon od 500mm do 800mm.....
Naravno ono što je interesantno je da će se moći kod njega naručiti y6, quad, x8, hexa, y12, 0kta, x16....






Odg: SD team testiranja

Reply #1806
@SparroW12 , logo SD Team bi trebao sadržavati simbol multirotora...kad već pitaš... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SD team testiranja

Reply #1807
Veliki pozdrav Letačkoj obitelji.....lijepo Vas vidjeti sa scale modelom...znaš Ti to najbolje... ;)
Mes

Za @Remota sunke po mojoj radnoj sobi.
Ujedno i nova igracka.

Odg: SD team testiranja

Reply #1808
@Marko ,hvala na lijepim izlošcima....Imaš široko polje djelovanja...LP for ''D'' also. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


 


Odg: SD team testiranja

Reply #1812
okta s dvoosnim feiyutech.....


Odg: SD team testiranja

Reply #1814
neispravan regler... :o