Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342147 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #1860
Quote
10-ak propelera na letjelici  [/size][/color]
znas šokre da su propovi potrošna roba :) :) :)
ivor me oduševljava leti kao mig21 :)  u malom.....
Talon čeka u podrumu da se završe testni letovi s makijem...ovih dana naručujem vektora stvarno radi odlično.....

 

Odg: SD team testiranja

Reply #1862
Vector u akciji,
da imam jos jednoga testirao bi i na rotoru.


http://www.youtube.com/watch?v=YT1UbOUTyoY


Zanimljiv OSD cijena na prvo što sam guuglao je ista ko RVOSD, tvoja mišljenja mane nedostaci predonosti ? Ja za avion kad bi uzimao za tu cijenu bi kupio rvosd, no za sad mi je moj STORM OSD beba :) Ova retardirana kiša niš ne dozvoljava ko da sam u engleskoj... Jedan neradni dan i kifla...

Odg: SD team testiranja

Reply #1863
Kupio sam s popustom
http://www.readymaderc.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=11_21&products_id=2306
237$, sada imas i jeftiniji shiping akciju.


rvosd je trenutno bez current senzora 284 inace oko 300$.


rvosd je sigurniji izbor, provjereniji i vrijedi te novce, Verzija 6 je vrhunska, Laser je isprobao i to je trenutno top proizvod.


Kada sam gledao rvosd bio je zericu skuplji i najavljivali su LRS prijemnik u paketu, jedinu manu koju sam nasao je ako izgubis kameru nestane i OSD ali to ce sigurno biti u nekoj verziji fw rijeseno.


Glavni razlog da je Vector prevagnuo je podrska za rotore ( meni bitno) i podrska za tricopter sto nije cesto a da ima OSD.


PPM i digitalni RSSI od EzUHF te direkt podrska za V-Tail je izbacila mnoge jeftinije.


Fyutech lite sam gledao ali nema PPM i RSSI.


Da ne letim rotore rvosd bi mozda prevagnuo, 4tm sam preporucio rvosd ali nakon sto je probao Vectora mislim da ce i on na Vectora.

Odg: SD team testiranja

Reply #1864
Ako rvosd LRS ( poklon od 40$) bude radio kako obecaju bez modula od 100-200$
moguce je da cu nabaviti rvosd a Vectora prebaciti na FPV rotora. Tako da isprobam oba.


Odg: SD team testiranja

Reply #1866
Evo par slika kako zamijeniti flat kabl na novom h3-3d zenu....
Na novim gimbalima taj je detalj riješen kao na slici i moram priznati da nije baš najsretnije riješenje.Stari konektor je bio puuuno bolji.
U svakom slučaju kabl je dosta tanak i osjetljiv pa ga je lako i pokidati ;D
Imao sam rezervu pa sam ga zamijenio...


Preporuka svima koji više lete-nabavite si rezervni... :)

Odg: SD team testiranja

Reply #1867
Kao i obično detaljne i potpune slikovne upute  :)
Je, stvarno su ukakili s tim flet kablovima, još pogotovo kad se nešto radi na terenu i kad se kamera skida često i onda kad se ne rukuje baš pažljivo šanse su da vodovi u fletu popucaju velike, ako ne odma, s vremenom da. Ali se promjeni i teraj dalje dok opet ne pukne >:(
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #1868
Ovaj je imao oko 100-tinjak letova znači oko 30-tak vađenja....
Mislim da treba pronaći gdje ima za kupiti pravih konektora kao na 2d i postaviti ih na 3d....

Odg: SD team testiranja

Reply #1869
Da glup flat kabel, isto je tako i meni puko, rezervni također. Sad nemam rezervu treba iz kopterworxa naručin novi. Ali evo vidim da na rcgrupsima ima njih koji mjenjaju to sa starog zena na novi. http://www.rcgroups.com/forums/showpost.php?p=28604694&postcount=325 I da baš sam sad izračunao moj prvi kabel je imao 50-ak vađenja.


Zašto su stavili flat kabel sa USB?
1. licence za konektor?
2.U kontaktu su sa gorpo pa imaju prototip nove HERO 4 koja nema taj konektor?
3. Glupi su ko k...


 :)

Odg: SD team testiranja

Reply #1870
Ivor prasi FPV,
naprosto trazi borbeni nacin, ostro i brzo.


Ujedno test 32ch 5.8, prijem na Immersion bez problema.




Odg: SD team testiranja

Reply #1871
Uvijek mi je bilo zanimljivo da se vidi model preko kamere dok leti, hoče li bit video?

Ja sam danas mukotrpno radio i testirao novu antenu za VTX (5740MHz), na kraju sam ipak došao do nekih rezultata, osjetno veči gain od clover leaf iako je na strani predajnika, također bolja pokrivenost signalom, mana je jedino nešto malo manja pokrivenost signalom ravno ispod, ovaj quad mi je sada za FPV zezanje i za testiranje antena i zato šteta što nema malo ozbiljniji OSD, ovaj što ima daje samo napon baterije, RSSI napon recivera komandi i štopericu, tako da udaljenosti moram povlačiti na google karti a brzinu kojom sam letio mogu samo nagađati, 2km preleti za čas posla  :) , ujedno je to granica na kojoj se sad zadržavam i testiram kvalitetu video linka i razne utjecaje... Ovu antenu pratio sam sa zemlje sa 7 turn handmade helixom.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis



Odg: SD team testiranja

Reply #1874
To SparroW12, ja to govorim vec jako dugo ali mi ne vjeruju previse,
samo tko proba shvati prednosti.


Pravi piloti skuze prednosti Ivora.  :) :)