Skip to main content

Topic: Durafly Auto-G2 Gyrocopter (Read 4708 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Durafly Auto-G2 Gyrocopter

....u moj skromni hangar . :)..doputovao Auto-G2.. ;D.za tjedan dana (mozda i manje)...iz ljepe zelene primamljive Nizozemske.. 8)..u iscekivanju povoljnog vremena. :)..za sad ga samo posmatram  :P...jos se do sad nisam susretao stakvim modelom.. ???.dako da ne znam kakve su mu karakteristike...ili prednosti i mane...ono sto sam vidio na yubitu je cijelo moje iskustvo s takvim modelom....
Turnigy 9X

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #1
Jedva cekam maiden,
zovi kada bude.  :)

Jesi ga bar malo palio po podu?
Snimi ako stignes.

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #2
Jedva cekam maiden,
zovi kada bude.  :)

Jesi ga bar malo palio po podu?
Snimi ako stignes.

kad ce bit prvi maiden ne znam...al te zovem kad nas bude vise da se malo druzmo....i letamo....
Turnigy 9X

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #3
Durafly Auto-G Autogyro has an ERROR in the manual. Will it fly??http://www.youtube.com/watch?v=D1HBDREF3kQ


Treba pogledati  ;)
Jazz FPV/DDG (pokojni) , QAV500 clone, SpiderHex clone, RCX H250CF PRO 3K FPV, Zagi, Quanum wisp 110, Lantian LT210. QX90

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #4
...e sad....ovako....bio probni let... :)....model leti perfektno....kao avion....nikakav problem...samo treba razmisljat da se ponasa kao avion a ne helic...e tu sam se ja zbunio..i deslo se to sto se desilo...al na greskama se uci...ipak prvi put se susrecem i letim s time...al dobro...pogledaj te video..pa sami presudite...preporucujem ga svakome ko zeli imat nesto drugacije od onoga na sto je navikao...ukratko....SUPER


Durafly Auto G-2
Turnigy 9X

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #5
Prika moj za prvi put si ti njega poletel i više nego vrhunski, to kaj su malo letili djelovi kod sljetanja je sastavni dio našeg užitka i sretan ti idući let, naravno nemoj preskočit snimanje da podjeliš sa nama kaj to čudo može.

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #6
Super su mi ti gyrocopteri, model još nisam vidio uživo ali jedan kolega ga ima u skali 1:1, ja se nadam da je to dovoljno sigurno jer ponudio mi je da idemo letit ali se ja još nisam izjasnio.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #7
frankycro
Samo se uvali i leti s njim. Doživljaj je fantastičan. Nemaš se čega bojati, dalje od zemlje ne možeš pasti  :D
Ja sam letio u tome ljetos u Vinkovcima na aeropikniku (hehe, na slici sam suvozač koji slika kamermana)

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #8
@Migovik
Cestitam na probnom letu.

Da li bi se dao lansirati iz ruke?
Djeluje li dovoljno cvsto za nose over?

Znas zasto pitam, kad nemam piste pa svi s tockicima zavrse isto.

@Varadero
Odnicna slika. Jos da je gopro bio na glavi, to bi bio snimak.  :)

@francycro
Idi, takva se prilika ne propusta.

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #9
Pa Marko, po video najavama, ovaj model se može lansirati iz ruke.
E sad kod tebe je najproblematičnije slijetanje, no dalo bi se sletit s time i na komad asfalta od 3-4 m kad se ispraksiraš.
Ako se preokrene, stradaju gornje elise, vidio si na snimci. Kao kod helikoptera.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #10
bio ponovni let  :)...sve super.. ;D.videa nemam :(...al ima slika... :P
Turnigy 9X


Odg: Durafly Auto-G2 Gyrocopter

Reply #12
 ;) ;) ;)
svaka cast!!! iako mi nije konceptualno gyrocopter nikad bio fora, tocno taj od duraflya model mi se jedini svidio!!!
a s obzirom na ono sto si rekao za to da leti ko avijun a ne ko heli je i meni bilo :-X :-X, svaka cast, super si letio!!!
pravi test za bilo kojeg pilota!!!  8) 8) 8)
T14SGH
Trex 700 DFC VBAR
Durafly P-51 "Old Crow"-