Skip to main content

Topic: Red brick 50A problem (Read 15286 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Red brick 50A problem

Reply #15
Red Brick je nekad bio odličan regler, sada više nije. Damire kad ste vi svoj kupili? Nije slučajnost da je zadnjih par (nedavno) truba - dakle VIŠE NE VALJAJU, što ne znači da nikad nisu valjali.

Samo da razjasnimo nastalu situaciju...

Odg: Red brick 50A problem

Reply #16
Red Brick je nekad bio odličan regler, sada više nije. Damire kad ste vi svoj kupili? Nije slučajnost da je zadnjih par (nedavno) truba - dakle VIŠE NE VALJAJU, što ne znači da nikad nisu valjali.

Samo da razjasnimo nastalu situaciju...
Hm, jedan dodatak: koristim OPTO Red Brick ugl i jedan 30A koji je sa BEC-om, dakle nije OPTO. Svi rade OK, ovaj na Nurfu je najnoviji.

Moja ponuda je ozbiljna, dolazim po Red Brick na području ZGB i  okolice. Dajte meni, ne bacajte u kantu !


Damir

Odg: Red brick 50A problem

Reply #17
Ljudi kada kupuju za multija 4 komada, onda kupe 8 komada, posto ih pola ne radi!

Odg: Red brick 50A problem

Reply #18
Hahahah :D


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: Red brick 50A problem

Reply #20
A takvi su i ovi od 70 ampera! Imao sam isti slucaj!

Odg: Red brick 50A problem

Reply #21
Skini termo buzir, tako da vidis kako su kinezi vijesti lemiti s ugrijanom sjekirom!

Kada ga otvoris, budes se prekrstio i bacio ga u smece!

Red shit!

Ovo potpisujem! Moj je štekao stalno a kad sam ga prelemio proradio je ali zaboravi bilokakvo programiranje, ni kočnicu >:(
Kad sam ga naručivao na slici je imao hladnjak a stigao mi bez hladnjaka >:(
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Red brick 50A problem

Reply #22
Kad ste vec tak tvrdoglavi, ajmo malo citat revieowe na HK pa da zavrsimo diskusiju.
Vjerojatno jesam tvrdoglav, no to ne znači da nebi rado pokupio reglere namjenjene za kantu  i pokušao. Nekoliko puta mi je uspjelo, a nekad i ne, npr. Damarku nisam uspio popraviti onaj TGY80, što mi je jako žao, najviše zbog Damarka i pizdarije koje je imao sa onim Zagijem.
C'est la vie !
Damir


Odg: Red brick 50A problem

Reply #24
Neznam za ostale al ja sam svoj esc kupio prije godinu dana kada i svu opremu i prezivio svakakva cuda i dalje radi bez frke ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Red brick 50A problem

Reply #25
Pa to smo vec zakljucili, da svaki stoti radi super :D

Odg: Red brick 50A problem

Reply #26
Pa da hahaha ali tko ne riskira taj i ne dobije  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Red brick 50A problem

Reply #27
Treba znati kada prestati riskirati, tako da ga drugi puta nebi dobio :D

Odg: Red brick 50A problem

Reply #28
Kad ste vec tak tvrdoglavi, ajmo malo citat revieowe na HK pa da zavrsimo diskusiju.
Vjerojatno jesam tvrdoglav, no to ne znači da nebi rado pokupio reglere namjenjene za kantu  i pokušao. Nekoliko puta mi je uspjelo, a nekad i ne, npr. Damarku nisam uspio popraviti onaj TGY80, što mi je jako žao, najviše zbog Damarka i pizdarije koje je imao sa onim Zagijem.
C'est la vie !
Damir

Ako ne uspijem sredit, onda cemo se cuti ;)

Odg: Red brick 50A problem

Reply #29
A gle ... Ja kad sam uzimao nisam ni znao da riskiram jer nisam tada imao pojma koja je marka dobra,losa sta sta detaljno znaci itd ... A i nisam imao love za bolje tako da je bilo ili to ili nista,sada kad bih uzimao sigurno nebi njih jer ne zelim vise riskirat
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa