Skip to main content

Topic: Vaše mišljenje o OpenPilot Revo ? (Read 1375 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vaše mišljenje o OpenPilot Revo ?

Nedavno sam naišao na jako dobru cijenu za taj FC,, svega 25$ na aliexpressu (znam da je klon,,  to me na pati  :)  )
Trenutno imam 2 kvada, jedan koristi APM 2.6 FC sa svom pripadajućom opremom, drugi je za lagano ludovanje - KK2 kontroler.
Htjeo bi taj drugi malo modernizirati, ubaciti boljii FC i možda kasnije dodati GPS i tko zna šta.

Pošto sam "jako zadovoljan" sa APM-om mislio sam uzeti još jedan, ali kako su sad 32 bitni kontroleri IN mislio sam da probam ovaj.

Odg: Vaše mišljenje o OpenPilot Revo ?

Reply #1
Ja sam malo pratio Open Pilot scenu posljednjih mjesec dana.
Ovaj Revo je bilo jako teško nabaviti i neznam da li se uopće može.


Meni je u dolasku noviji mini model odnosno Revo Nano koji je mrvicu slabiji ali za "ludovanje" se čini OK.
Ima baro, mag senzore na sebi, a možeš priključivat razne dodatke uljučujući i GPS.
Trenutno je novi na tržišti i čim dođe 4-5 webs shopova mala količina odmah plane.


http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2445245
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...