Skip to main content

Topic: Pc-21 (Read 4081 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pc-21

Polako ali sigurno krecem u novi projekt zvani PC-21... Dilema je jos uvijek kosilica ili elektro ali posto je zastavljen doslovce kao dugorocni projekt, biti ce vremena za konacnu odluku  ;)



Odg: Pc-21

Reply #1
ček ček.. jel to kupljeno ili napravljeno? Baš sam si razmišljao kad bih uzimao nitro model da bi uzimao pilatusa.. ako je rađeno koji planovi?

Odg: Pc-21

Reply #2
to i mene zanima, a što se tiče dugoročnog projekta pa ovo ti je gotovo samo još motor staviš i finito 8)

Odg: Pc-21

Reply #3
e da..., daj nam još detalja...i još koju sliku.

Odg: Pc-21

Reply #4
To je KMP model sa GFK trupom raspona 1,8 i duljine 2,1m. RTF masa oko 9-9,5kg.

Toni:
Prelijepo zvuci da bi bilo istinito  ;) Treba prvo nabaviti (kupiti) a zatim i instalirati 9 servaca, pneumatiku za retrakte i malo more elektronike  :-X (a natjecateljska sezona je u punom tijeku pa samim time vremena za ostale modele puno manje)


Odg: Pc-21

Reply #6
prekrasan model, a i ima ga komad, bilo bi idealno turbo prop ali...znamo svi da i nisu bas jeftini ;D
definitivno bi bila steta izbusit mu kaputaz za uguravanje nekog masnog metanolca, pa ga zasrat sa onim smradom iz auspuha cijelog, fujjjj, a ni zvuk koji daju ne prilici takvom modelu

Odg: Pc-21

Reply #7


Toni:
Prelijepo zvuci da bi bilo istinito  ;) Treba prvo nabaviti (kupiti) a zatim i instalirati 9 servaca, pneumatiku za retrakte i malo more elektronike  :-X (a natjecateljska sezona je u punom tijeku pa samim time vremena za ostale modele puno manje)

Da, to nam je  na žalost realnost, a inače sa ovako lijepim modelom nema žurbe...

Odg: Pc-21

Reply #8
Davore, istina turboprop bilo bi ono pravo ali negdje sam procitao da tom modelu najbolje pristoji kineski brushless sa slabim lezajevima koji daje podjednaki sound kao i turboprop  :D Metanolca nisam letio vise od 12 godina tako da cu i ovaj put vrlo vjerojatno ici na 10-11S.  Poznati zvuk Briggs & Stratton "RTTTTRRRRRTTTTTRRRRR" ipak nebi bio ono pravo na modelu takve vrste  ;)

Evo jos 2 slike u prirodnom elementu sa stranog foruma ali malkoc drukcije crveno/bijele sheme:
 

 

Odg: Pc-21

Reply #9
Ideš Miki!   ;D ;D

Super model