Skip to main content

Topic: OSRC@Linux Power - nova generacija RC upravljanja (Read 16206 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: OSRC@Linux Power - nova generacija RC upravljanja

Reply #75
Čini mi se kao pošten momak, da imam mnogo love uložio bih u taj sistem, mislim da ima potencijal.


Odg: OSRC@Linux Power - nova generacija RC upravljanja

Reply #77
Sad je konačmo jasno zašto ovi stikovi imaju motore....da se mogu kopirati nečiju akrobaciju sami od sebe..wow amaizing...iako za takav sistem veli on da treba 600 000$ da ga razvije...pa digni kredit stari moj,pa il pukovnik il pokojnnik....osobno mislim da nema smisla,kupiš dobar upravljač,dodaš ekran sa video receiverom i to je to za manje od 1200$ kolko bu došlo sve skupa...rijetko ko leti i upravlja kamerom istovremeno...svejedno,stvar super izgleda,mozda sad bude boljeg uspjeha kad ju Josh izreklamirao a ne neki tamo tipovi raskopčanih košulja koji izgledaju ko mafijaši..
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: OSRC@Linux Power - nova generacija RC upravljanja

Reply #78
Sad je konačmo jasno zašto ovi stikovi imaju motore....da se mogu kopirati nečiju akrobaciju sami od sebe..wow amaizing...iako za takav sistem veli on da treba 600 000$ da ga razvije...pa digni kredit stari moj,pa il pukovnik il pokojnnik....osobno mislim da nema smisla,kupiš dobar upravljač,dodaš ekran sa video receiverom i to je to za manje od 1200$ kolko bu došlo sve skupa...rijetko ko leti i upravlja kamerom istovremeno...svejedno,stvar super izgleda,mozda sad bude boljeg uspjeha kad ju Josh izreklamirao a ne neki tamo tipovi raskopčanih košulja koji izgledaju ko mafijaši..

Mene najvise smeta ako to radi neka snimi video s detaljima, u praksi ovako prica prica i pokazuje kutiju, to sto nesto pise na meniju i palice se micu nije bas neki dokaz, pogotovo sto nije napravio drugu, a proslo je poprilicno vremena.

Odg: OSRC@Linux Power - nova generacija RC upravljanja

Reply #79
Guglaj pod 'Gumstix' ... ili pod demetris rouslan zavorotnitsienko... naći ćeš zanimljivih detalja 'iz prošlosti'.

Uzeti PIC ili Atmel (Arduino) i gurnuti PPM u Futaba ili FrSky modul, to mogu i ja. Napraviti simpatično kućište za stanicu - posao je za profi plastičara - to ne mogu.

Znati što stvarno treba RC ili RC-FPV letaću - to Demetrisu očito nije jasno, zato su ga odjebali na RCG.
Autostabilizacija koja korekciju prenosi na palice stanice ( telemetrijskim putem) - zgodna ideja, ali ne znam ćemu bi to služilo u praksi ?
Možda netko zna?

Damir

Re: OSRC@Linux Power - nova generacija RC upravljanja

Reply #80
Ne samo to. Svaki model se ponasa totalno drugacije.

Uzmimo za primjer helikopter. Dva identicna helija se mogu skroz drugacije ponasati u zraku - dovoljno je samo mala razlika u programiranju fbl unita. Dovoljno da piro flip ne zavrsi u hoveru nego nagnut u jednu stranu. Ili ne daj boze da su drugi servaci u pitanju.

Igracka je simpaticna i sigurno ima svoju publiku no ne vidim bas tako siroku primjenu tih ficura sto nudi. Ajde ovaj odvojivi ekran za fpv je zgodan no onda pilot nema ekran za svoje potrebe.

Nije kritika vise cudjenje. Kome se svidja sigurno ce biti sretan s njom.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2