Skip to main content

Topic: HK u HR :D (Read 24585 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK u HR :D

Reply #60
Dečki,  :) jedna dobra vijest..

Bio sam u Đakovu danas.. Na staroj adresi nema Monstera ali zato ima na novoj, u samom centru ali je u fazi renoviranja.. Kao što su i rekli (nova lokacija, novi lokal).. Strpimo se još malo.. Izgleda mi kao da će uskoro otvoriti..

Pozdrav!
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: HK u HR :D

Reply #61
...sad sam malo zabrinut.. :(.nista se nepise ...nikakvih obavjesti... :-[...di je zapelo... 8)
Turnigy 9X

Odg: HK u HR :D

Reply #62
Ima li tko kakvu informaciju šta se događa? Zovem ih već 3 tjedna svaki dan, poslao i mail, al odgovora nikakvog nema....  :'(

Odg: HK u HR :D

Reply #63
Ima li tko kakvu informaciju šta se događa? Zovem ih već 3 tjedna svaki dan, poslao i mail, al odgovora nikakvog nema....  :'(
ma tog covjeka sam zvao jedno 200 puta i od toga sam ga 3 puta uspio dobit
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: HK u HR :D

Reply #64
Utješno.... :-[ Hvala

Odg: HK u HR :D

Reply #65
Po meni iskreno nakon ovoliko vremena, mislim da bi bilo stvarno zgodno da se netko tko namjerava imati kupce javi ovdje i kaže:
"ekipa, vi moji budući kupci, dućan se otvara , ne otvara itd."

Mislim ne vjerujem da ekipa sa flyfreaka predstavlja 5% kupaca u HR pa da im je svejedno.

Tako da po meni ovo ne vodi nikuda.

Tako i tako sve stvari koje sam trebao sam davno dobio, još od one priče da možda se otvara za novu ili slično.

Odg: HK u HR :D

Reply #66
dobra Patkica...

Odg: HK u HR :D

Reply #67
Moje iskreno misljenje ja da ce ta trg brze zatvoriti nego sto je otvorila,( ako otvori)  mislim za betriju Turnigy 2200mAh 3s 20c  180kn,   >:( pa radije cu cekati dva tj da mi dođe sa hk, tamo je na akciji od osam i pol dolara,  ajd za stanicu Turnigy ok nije puno love, kad gledas nemas zezanja sa carinom i dozvolom, ali je stvar sto je kolega cekao preko dva mjeseca, i to ganjajuci covjeka za nju, neznam kako bude isla prodaja, ali Kina Majka!

Odg: HK u HR :D

Reply #68
Osim što sam 2 mjesca čekao stanicu, a dogovor je bio da stiže za dva tjedna kod mene - da sam drugi na redu,  nisam ga mogao dobiti na telefon. Kad sam od njegovih djelatnika u trgovini tražio broj mobitela gazde, rekli su da oni nemaju  >:( >:( >:(   :o
Tek kasnije kad sam uspio dobiti gazdu na fiksni telefon u radnji, rekao mi je da je njegov broj mobitela onaj na njihovim web stranicama. :'(  Dakle i sami djelatnici vrlo neljubazni.
Tako da je moja kupovina u toj trgovini završila za sva vremena  >:(
Ja sam za svoju lovu gazda i nevolim kad me se mulja, bolje da mi je iskreno rekao doći će za 2 mjeseca i znam na čemu sam!
Potpisujem i ovo što je miso227 napisao



Odg: HK u HR :D

Reply #69
Ma ljudi normalno je da batka ne može doći 8-9$, to vjerujem da nitko normalan nje ni očekivao, problem je što sada kada bi čovjek trebao reklamirati dućan da nas uvede u to nema ni A od njega, a što to onda govori o dućanu?

Sjećam se maila koji sam pisao jednom dućanu, za par stvari da su im nenormalno skupe.

Dobio sam objašnjenje zašto baterijica za solo pro košta ravno 100 kuna. I čovjek naveo brdo razloga.
Znam da ne može doći 3$ orginal ili čak po 0.50$ kopija koliko je došla na HK.

Ali ljudi , pa umjesto da uvedete što više ljudi u ovaj hobi vi ih odbijate. Ako se drugačije ne isplati ući u ovaj hobi onda nemojte kukati što ste otvarali dućan.
Uvijek se nađe neki kupac ziher, inače ne bi otvarali dućan. Ali 100 kuna za to smeće, mi ne može nitko opravdati.

Pa radije ću čekati do smrti 20 komada baterija nego kupiti jednu vašu za istu cijenu. :D :D

Odg: HK u HR :D

Reply #70
Normalno mi je da imaju problema sa otvaranjem dučana, normalno mi je da cjene nemogu bit ko i kod HK, al mi nije normalno da se nitko ne javlja na telefon tako dugo vremena, i tu se slažem sa kolegom draženVu. Ljepo mi reci čekat češ 4 mjeseca i ak ti paše ok. A ne, najviše mjesec dana, i onda se nejavlja na telefon. Čemu je onda broj na njihovoj stranici? Dal uopće postoji taj dučan, radi li ili se još uvijek renovira?

Odg: HK u HR :D

Reply #71
Ja sam također zvao prošle godine, kad sam kupovao stanicu (htio sam nabavit 9x), ma zvao sam lika valjda 20 puta u 2 tjedna, nijednom se nije javio niti mi uzvratio poziv.
Osim toga, maknut je s HK liste dućana koji imaju franšizu.
Nego, dečki, morate bit svjesni da je nemoguće biti približan cijenama na HobbyKingu, no iskreno, da netko recimo ima dućan kod nas, i da je normalan s cijenama, ja bih definitivno kupovao kod njega.
No, shvatio sam da bi recimo 95% modelara u Hrvatskoj radije naručilo iz HK i čekalo 2-3 tjedna nego kupilo kod nas.
Stvari stoje tako da trebaš platit dovoz robe do ovdje, pa porez, na neke stvari i carinu (baterije npr.), a na kraju moraš nešto i zaradit. Min. narudžba s HK u veleprodaji je 2000$, znači moraš si napravit neki lager, još ako imaš dućan, troškovi, prodavač.... Cijena se popne u nebo. Nije uvijek pravilo da trgovci deru (često je, ali ne uvijek), nego jednostavno dok sve to poplaćaš, moraš stvar prodat puno skuplje nego kad si individualac naruči s HK, plati poštarinu i kod nas ne plati porez da bi zaradio bar neku siću.
Nisu se bezveze pozatvarali svi RC shopovi kod nas.
Radi (i to ne znam koliko dobro) jedino Pluramaks trenutno, no kod njih nemreš kupit nijedan ozbiljan model, sve neki stiropor, kineske stanice, mikro heliji, uglavnom igračke za malu decu i tome slično. Jedini pravi shop je bio RCM.
MAK Zapad

Odg: HK u HR :D

Reply #72
Ja sam također zvao prošle godine, kad sam kupovao stanicu (htio sam nabavit 9x), ma zvao sam lika valjda 20 puta u 2 tjedna, nijednom se nije javio niti mi uzvratio poziv.
Osim toga, maknut je s HK liste dućana koji imaju franšizu.
Nego, dečki, morate bit svjesni da je nemoguće biti približan cijenama na HobbyKingu, no iskreno, da netko recimo ima dućan kod nas, i da je normalan s cijenama, ja bih definitivno kupovao kod njega.
No, shvatio sam da bi recimo 95% modelara u Hrvatskoj radije naručilo iz HK i čekalo 2-3 tjedna nego kupilo kod nas.
Stvari stoje tako da trebaš platit dovoz robe do ovdje, pa porez, na neke stvari i carinu (baterije npr.), a na kraju moraš nešto i zaradit. Min. narudžba s HK u veleprodaji je 2000$, znači moraš si napravit neki lager, još ako imaš dućan, troškovi, prodavač.... Cijena se popne u nebo. Nije uvijek pravilo da trgovci deru (često je, ali ne uvijek), nego jednostavno dok sve to poplaćaš, moraš stvar prodat puno skuplje nego kad si individualac naruči s HK, plati poštarinu i kod nas ne plati porez da bi zaradio bar neku siću.
Nisu se bezveze pozatvarali svi RC shopovi kod nas.
Radi (i to ne znam koliko dobro) jedino Pluramaks trenutno, no kod njih nemreš kupit nijedan ozbiljan model, sve neki stiropor, kineske stanice, mikro heliji, uglavnom igračke za malu decu i tome slično. Jedini pravi shop je bio RCM.

Potpisujem :D

nemamo mi tu kulturu da kupujemo kod prvog susjeda ili prijatelja bez obzira što je malo skuplji, radije ćemo ušparati par lipa i kupiti iz tunguzije ako treba... a ovaj neka propadne :D onda se neki i naslađuju... to je ovdje jednostavno tako i treba se pomiriti sa takvim mentalitetom... e da i još jedna bitna stavka koju mnogi ne shvaćaju, a to je da je vrijeme novac...

Evo jedan primjer: ja kad idem u shopping centar kupim dosta stvari, ali uvijek kruh i peciva kupim u susjednoj pekari, mlijeko i đinđe za klince u susjednoj trgovinici, cvijeće kod susjede cvječarke, uvijek se to nekako rasporedi, alate kupujem kod rođaka u dućanu bez obzira što je možda koju kunu skuplji od centara, ali radi se o principima, ali mnogi će radije da im dućan iz susjedstva propadne... a onda plaču joj kak bi bilo dobro... jedno što sam naučio jest da nama nikako ne paše i svi bi đabe ;) e pa tako svijet ne funkcionira... naše gospodarstvo uništava jal i nesloga, to je žalosna činjenica.

A ako me netko zariba, e onda nastupaju sasvim drugi principi :)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: HK u HR :D

Reply #73
Ja sam također zvao prošle godine, kad sam kupovao stanicu (htio sam nabavit 9x), ma zvao sam lika valjda 20 puta u 2 tjedna, nijednom se nije javio niti mi uzvratio poziv.
Osim toga, maknut je s HK liste dućana koji imaju franšizu.
Nego, dečki, morate bit svjesni da je nemoguće biti približan cijenama na HobbyKingu, no iskreno, da netko recimo ima dućan kod nas, i da je normalan s cijenama, ja bih definitivno kupovao kod njega.
No, shvatio sam da bi recimo 95% modelara u Hrvatskoj radije naručilo iz HK i čekalo 2-3 tjedna nego kupilo kod nas.
Stvari stoje tako da trebaš platit dovoz robe do ovdje, pa porez, na neke stvari i carinu (baterije npr.), a na kraju moraš nešto i zaradit. Min. narudžba s HK u veleprodaji je 2000$, znači moraš si napravit neki lager, još ako imaš dućan, troškovi, prodavač.... Cijena se popne u nebo. Nije uvijek pravilo da trgovci deru (često je, ali ne uvijek), nego jednostavno dok sve to poplaćaš, moraš stvar prodat puno skuplje nego kad si individualac naruči s HK, plati poštarinu i kod nas ne plati porez da bi zaradio bar neku siću.
Nisu se bezveze pozatvarali svi RC shopovi kod nas.
Radi (i to ne znam koliko dobro) jedino Pluramaks trenutno, no kod njih nemreš kupit nijedan ozbiljan model, sve neki stiropor, kineske stanice, mikro heliji, uglavnom igračke za malu decu i tome slično. Jedini pravi shop je bio RCM.

Potpisujem :D

nemamo mi tu kulturu da kupujemo kod prvog susjeda ili prijatelja bez obzira što je malo skuplji, radije ćemo ušparati par lipa i kupiti iz tunguzije ako treba... a ovaj neka propadne :D onda se neki i naslađuju... to je ovdje jednostavno tako i treba se pomiriti sa takvim mentalitetom... e da i još jedna bitna stavka koju mnogi ne shvaćaju, a to je da je vrijeme novac...

Evo jedan primjer: ja kad idem u shopping centar kupim dosta stvari, ali uvijek kruh i peciva kupim u susjednoj pekari, mlijeko i đinđe za klince u susjednoj trgovinici, cvijeće kod susjede cvječarke, uvijek se to nekako rasporedi, alate kupujem kod rođaka u dućanu bez obzira što je možda koju kunu skuplji od centara, ali radi se o principima, ali mnogi će radije da im dućan iz susjedstva propadne... a onda plaču joj kak bi bilo dobro... jedno što sam naučio jest da nama nikako ne paše i svi bi đabe ;) e pa tako svijet ne funkcionira... naše gospodarstvo uništava jal i nesloga, to je žalosna činjenica.

A ako me netko zariba, e onda nastupaju sasvim drugi principi :)

Zmaltar ??? ??? nije baš uredu globalizirati pogotovo kada se ne poznaju ljudi.

Par lipica????

Idemo još jednom, baterija za solo pro:
 HK = najćešće ispod jednog dolara, poštarina mizerna, uzmeš deset komada plus 4$ poštarine  >>>> nek je 15$ zajedno imam 10 baterija i oko 90 kuna izvan novčanika.
 PLURAMAKS = 100kuna po komadu??


Mislim da ne moram dodati ništa.

A ovjde je tema dućana u HR. Pa ja jedva čekao ali nema ih ni da se obrane od svega ovog. Pa tu im ja nisam kriv.

Avioni stanice i ostalo, svako zna računati. I nemam love da udjeljujem susjedima koji imaju svoje velike ili male dućane, pa da imaju još više. Radije ću uzeti jeftinije i zadržati sebi novce jer ih trebam.

Zato Zmaltar NE GLOBALIZIRAJ i ne pametuj.

Odg: HK u HR :D

Reply #74
Kako znati kolko cu platiti shiping sa HK u Hrvatsku? O čemu ovisi?
Lp,
Alex