Skip to main content

Topic: Kabel za Stanica-PC zvučna kartica (Read 2137 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kabel za Stanica-PC zvučna kartica

kolege možete li mi reći koji kabel ide iz stanice u računalo (zvučna kartica) i kako se to spoji da se može koristiti kao simulator na Clear view recimo, znam da ide mala banana utikač samo me zanima da li ide mono ili stereo, i kad se uključi u line in na zvučnoj kartici kako se napravi da stanica komunicira s računalom, da li treba nešto posebno, sustav mi je win7
LP
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Kabel za Stanica-PC zvučna kartica

Reply #1
onda čekamo diogena :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Kabel za Stanica-PC zvučna kartica

Reply #2
trazi se diogen, diogene javi se ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Kabel za Stanica-PC zvučna kartica

Reply #3
Mono jack 3,5mm sa obije strane za JR i Spektrum i SmartPropoPlus software.
Pročitaj upozorenja što se tiće RF-a i Trener porta:

Oprez:  

Dvije stvari mogu oštetiti vaš odašiljač - preopterećenje RF kruga & preopterećenje trener kruga.

Možete izbjeći i opasnosti vrlo jednostavno.   RF sklop:   Vaš odašiljač ne bi smio odašiljati na simulaciji.  Neki odašiljači krug RF automatski prekida kada uključite kabel u vaš trener utičnicu. 

Ostali odašiljači će zahtijevati da se privremeno ukloniti kristal ili RF uređaja.

Ako niste sigurni da je vaš RF sklop isključen - izvucite antenu, dok je uključen.

Trener krug:   Jedini način da se šteta ovaj sklop je pomoću krivo kabela.  Pobrinite se da koristite pravi kabel.  Imajte na umu da različiti kabeli možda imaju identične izgleda dok su električki različiti. 

Pobrinite se da koristite pravi kabel.

Odg: Kabel za Stanica-PC zvučna kartica

Reply #4
jel to na računalu line input ,on je stereo, znači mono kabel ide do kraja u stereo, instalirao sam kao ovaj driver vJoy, može li malo detaljnijih uputa
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Kabel za Stanica-PC zvučna kartica

Reply #5
probao sam malu banana jack mono i nema nikakvog efekta, ne ide mi nikako
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Kabel za Stanica-PC zvučna kartica

Reply #6
Skini ovo:  http://rcwings.webs.com/File/SppSetup.exe

i pročitaj ovo:

This installation programme enables you to install SmartPropoPlus for FMS or Generic SmartPropoPlus. If you select Generic SmartPropoPlus you should also select vJoy unless you prefer to use PPJoy instead.

Kod mene sve radi 5


Odg: Kabel za Stanica-PC zvučna kartica

Reply #8
probao sam malu banana jack mono i nema nikakvog efekta, ne ide mi nikako

A kam ti ne ide? Možda si gurao u krivu rupu  :D .
Na PC-u koristi mikrofonski ulaz a ako ti je nivo prejak smanji osjetljivost na win ili audio mixeru.

LP
gurao sam u rupicu zvana line in,ocito je bila pogresna, probat cu u tu drugu :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR