Skip to main content

Topic: Gangam style (Read 9693 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Gangam style

Reply #30
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe



 

Odg: Gangam style

Reply #33
Jutros sam gledao f-1 iz Koreje...i na kraju je sve ''začinio'' PSY...Bojim se da bi mogao doći na otvorenje imotskog meetinga,a onda je sve upitno...lol...lol :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes




Odg: Gangam style

Reply #37
Nenadmašno...ovo je nešto nevjerovatno koliko ljudi stisnuti na jednom mjestu...
To su pravi fanovi kojih danas nema niti na jednom koncertu više...nažalost.
Sjećam se Metallice kad je imala ovoliko fanova na svojim koncertima...
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Gangam style

Reply #38
Mislim da ovo samo dokazuje ljudsku glupost, tj. podložnost manipulaciji. Ništa drugo
MAK Zapad

Odg: Gangam style

Reply #39
Robi...to ti je kao da ti stojiš na livadi a tisuće i tisuće raznih modela, aviončeka, helića i ostalih čeka da ih ti malo provozaš :)
Gušti su gušti ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Gangam style

Reply #40
Imam i ja gušte, obožavam glazbu, ali po meni već stoput prežvakana "melodija" (opaka uvreda je ovo nazvati melodijom, no dobro) koja po mom mišljenju nema apsolutno nikakve kvalitete, ma nije čak ni fora, sigurno nije privukla tolike mase zato kaj ljudi tu vide nešto kvalitetno, nego zato kaj se to serviralo kao nešto što je cool i ako ti trenutno ne pušiš tu spiku, ti nisi cool.
Nekad je pop glazba bila kvalitetna, a ovakve stvari smo već bezbroj puta čuli od raznih hohštaplera poput Davida Guette i sličnih tipova koje su mediji progurali i mase popušile. Po meni to ne govori ama baš ništa o njihovoj kvaliteti, već o lijepo zapakiranom govnu
Možda sam u krivu, samo iznosim svoje mišljenje :)
MAK Zapad

Odg: Gangam style

Reply #41
Od ovolikih videa koje ste postali, iako do sada nisam čuo za gangnam style i nema veze sa ičim kvalitetnim, ušao mi je u uho  :D
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Gangam style

Reply #42
robi je jednim dijelom u pravu ali opet sve je stvar ukusa i stvar medija(novina, jubitoa, portala itd.) ko šta je robi naveo. a sad svako ima svoja stajališta prema nečemu, netko voli ovakvu glazbu neko ne, netko voli modelarstvo netko ne, pa onda ti obično kažu da su to igračke na koje se bacaju novci itd. a istom tome kažeš da to što puši 2 kutije cigareta i pali svaki dan 40kn u zrak to mu nije bacanje novaca (samo primjer), netko nabrijava aute( muzika paint jobovi itd.) a neko pati na ovakvu glazbu, ja patim na RC od malih nogu i tek sada kada sam se zaposlio i kada imam svoje novce mogu si svoje gušte i ostvarit.. inače nebi me čudilo da se među ovom ruljom našlo par specijalaca koji su potegnuli iz drugih kontinenata nebili prisustvovali na koncertu PSY-a i pritom potrošili malo više $$$$... ista priča i sa onim biberom i ostalim kvazi zvjezdama što je robi naveo.... a što se tiče zapakiranog govna, svi bi mi pakriali govna samo da se dobro prodaju i da masa popuši to a da mi živimo i bogatimo se od tih govana... za  mjesec dana niko neće znat za psy i izrodit će se nova medijska zvijezda koja će harat svijetom bio bila to spozoruša ili pevaljka....


Odg: Gangam style

Reply #44
da je hico ziv k...c bi oni natripani skakali!!!!