Skip to main content

Topic: turnigi , flymax, nanotech ili rhino - što uzeti (Read 1611 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

turnigi , flymax, nanotech ili rhino - što uzeti

turnigi , flymax, nanotech  ili rhino
dakle što uzeti i kako su se kod vas ponašale ove baterije srednje klase za rekreativno letenje

uzeti ćemo dvije vrste 3s batki oko 1000-1300mah i oko 2200mah

dajte svoja mišljenja i gledišta
molio bih
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: turnigi , flymax, nanotech ili rhino - što uzeti

Reply #1
Ako gledamo uloženo dobiveno Turnigy.
Nano su me razočarale jer ne podnose deklariranu snagu.
 

Re: turnigi , flymax, nanotech ili rhino - što uzeti

Reply #2
Mislim da ce ovdje dosta ovisit i tko je na kakvu batku naletio. Meni je recimo poredak:
Rhino
Zippy
Turnigy

Nisam u obzir uzeo nano-tech.
Govorim o 2S i 3S baterijama.

Turnigy su mi sve do sad 3S dosta brzo zgubile kapacitet.
U istim uvjetima punjenja i potrosnje, jednako stare Zippyce i Rhino drze ko Bog.



Sent from my Galaxy S3


Odg: turnigi , flymax, nanotech ili rhino - što uzeti

Reply #3
Zippy 3s 2200mah 25C imam ih 4 komada po meni traju i traju za malo novaca
i isto tako Rhino 2150 25C isto su mi dobre ali se sad već pomalo napuhuju za razliku od zipija koje se nisu napuhnule.
To je moje iskustvo u baterijama i ne mora biti relavantno u biti sve zavisi kak se namjeris na baterije koliko sam ja primjetio,
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: turnigi , flymax, nanotech ili rhino - što uzeti

Reply #4
Ja sam imao praksu svaki put drugu narucit dok nisam skuzio da zippy ne vrijedi ni lipe i nema veze s deklariranim podacima a nanotech je zapravo nanodrek i brzo se napuse.
Skupe kvalitetne baterije nisam kupovao a najstarije dvi koje imam doma su turnigy 2200 3s 25 c obicne one od 8,99$ koje jedine jos valjaju i nisu se napuhale ni nakon dvije i nesto godine i sigurno preko 120  punjenja i maltretiranja na zagiju , mx2, i jedrilicama .
Eto moje iskustvo... ;)

Odg: turnigi , flymax, nanotech ili rhino - što uzeti

Reply #5
ja također imam dobra iskustva s običnim plavim turnigy 25 c pa čak 20c ,kako veli kolega ciciban preko stotinu punjenja po batki na zagima,traju i traju uz prihvatljiv manji gubitak snage bez nekog maženja i paženja,čak ih koristim i ako su manje udarene tj. deformirane (koristio sam i više zippya,rhino,polyquest,nano,neke no name ,kokam) od svih njih najviše mi se dojmile kokam batke ali to je samo moje mišljenje i iskustvo!