Skip to main content

Topic: Čehinja (Read 6182 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Čehinja

Reply #15
Hvala.

Zapravo bacio sam oko na Ukrajinku - zove se Ava - al kad je žena (moja) vidla koliko je to para - bilo je il ona il ja (žena). I tak je Ava ostala san. A bome su pale i neke prijetnje tipa nebuš ti meni ukrajinke ili sl.

Kaj se tiče padine (vrlo rado) ali imam jedno iskustvo s Japetića - došli u najboljoj namjeri letiti pa sjeli kod Ruže za stol smazali puricu s mlincima i 6 litri portugizca. I od te vražje purice me tak bolila glava da nisam više imao volje letit.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Čehinja

Reply #16
Hvala.
 I od te vražje purice me tak bolila glava da nisam više imao volje letit.
E, vidiš, tu si pogrešil: kod Ruže se ne jede purica z mlincima, nego raca sa kroketima, zato ti je to !  :D
Japetić ili Medvednica, svejedno je, ovisi samo o smjeru vjetra!
Damir

Odg: Čehinja

Reply #17
I popodne smo se malo skupili. Alexi i Blizardi su zviždali nebom, 3DDDepronac je lovio svoj rep, helići kosili travu i čehinja nježno lebdila.

Ugodno društvo, dobro vrijeme (zima u 3 personal messagea). Slike nemam.


Ovo s racom je baš dobra ideja. Prošli vikend smo bili u Prekrižju Plješivičkom, obiteljsko gospodarstvo Sirovica. Purica ispod peke i njihov domaći rizling (vrhunski) a cijena takva da te sram platit. Odmah do je vrlo strma padina (pada prema Rudama - sjever) a iza krasna livada za slijetanje - odmah mi je palo na pamet isprobati tu padinu. Ima nekaj sitno voćki ali mislim da ne budu smetale.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }


Odg: Čehinja

Reply #19
Čehinja je predivan model.



Mini P je doživio transformaciju pa sada vitla sa 353mm sabljama.

super je bilo