Skip to main content

Topic: Nabavka nitro autića (Read 2254 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nabavka nitro autića

Poštovani kolege namjeravam kupiti nitro autić sa hobby kinga u vrijednosti do 160$.zanima me samo koliko carina progleda kroz prste kad je u invoice umanjena cijena 50%
Hvala

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: Nabavka nitro autića

Reply #1
zaboravi, otvorit če jer je težak i velik paket, i kad vide što je unutra, zatražit če račun od paypala ili sa čim si več platio, a umanjivati račun nije pametno, jer znaju za sve stranice sa kojih se naručuje,i sami pogledaju koliko košta!

Odg: Nabavka nitro autića

Reply #2
I ja tako isto mislim kolega.Najbolje je prikazati račun kakav je.Ipak se radi o modelu 1:8

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Odg: Nabavka nitro autića

Reply #3
Gle, meni je sa HK stigo 1/16 nitro od 90$ + postarina i cijena je bila smanjena na racunu da bude ispod 30$, i popusili su.
Autic je stigo na vrata bez problema...
No kad sam narucio stanicu za njega (turnigy 3xs) od 45$, isto smanjio cijenu i pojeo govno.
Opcenito, za stanice se ne moras nadati da ce proc (meni 2 nisu), traze racun cisto jer je radijska oprema i onda te zeznu kad vide pravu cijenu, no sa auticem ti je kocka.
Amo rec da ima 50/50 sanse, no najbolje ti je pomirit se sa carinom i pdv-om i onda ako se uspijes izvuc od carine, moze ti doc samo kao ugodno iznenadenje  :D