Skip to main content

Topic: punjac? (Read 3860 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

punjac?

kolega modelar bi uzeo punjac, a kako ja ne pratim trendove ne znam sto se isplati uzeti sa HK-a. nekad je best buy bio accucell 6 ili kakseveczvao, ali sada ima na ponudi vise toga za male peneze. sto znalci preporucaju da kolega uzme, a da je jeftino?

hvala
struja zakon, nitro USTAV


Odg: punjac?

Reply #2
kolega modelar bi uzeo punjac, a kako ja ne pratim trendove ne znam sto se isplati uzeti sa HK-a. nekad je best buy bio accucell 6 ili kakseveczvao, ali sada ima na ponudi vise toga za male peneze. sto znalci preporucaju da kolega uzme, a da je jeftino?
hvala
Uzmi kakseveczvao Accucell 6 ako misliš puniti batke do 6S sa do nekih 3A i ne kapaciteta većeg od 2000-3000 maH-a.
Za sve više od toga uzmi nešto jače.
Imam tri kakseveczvao, pa kada se odlucimo za izlazak, za čas je sve napunjeno, može se koristiti i onaj dodatak 2*3 S, pa punim odjednom zajedno dvije 2*3S batke kao jednu od 6S uz balansiranje.
Novije izvedbe imaju zaista tiši ventilator i srebrne gumbeke, pa paše uz blagdanske dane.
Ako se ne možeš odlučiti, posudim ti jednog pa se druži sa njim dok ne ustanoviš da li je ljubav uzajamna, ako nije uzmeš onda  neku zvijer od 10 A što ti treba ako bi vozio heliće !  :D

Damir

Odg: punjac?

Reply #3
kakseveczvao ili akucel 6 i ja koristim. Njime sam vrlo zadovoljan. Bezcujan, radi i suti...

Imao sam proliku koristiti jedno vrijeme i onaj sa prvog linka, crni sa ventilatorom. Ovime sam se definitivno razocarao jer ga mozes koristiti van stana. Ventilator proizvodi veliku buku jer stalno radi, pa nemozes puniti nocu u stanu...

...

Odg: punjac?

Reply #4
Moze li neko postaviti sliku od ovog kakseveczvao ili akucel 6 punjaca da vidim o kakvom se to punjacu radi....Hvala





Odg: punjac?

Reply #5
Moze li neko postaviti sliku od ovog kakseveczvao ili akucel 6 punjaca da vidim o kakvom se to punjacu radi....Hvala

pa otvori prvi link u postu od mise i pogledaj sliku :)

kakseveczvao ili akucel 6 i ja koristim. Njime sam vrlo zadovoljan. Bezcujan, radi i suti...

Imao sam proliku koristiti jedno vrijeme i onaj sa prvog linka, crni sa ventilatorom. Ovime sam se definitivno razocarao jer ga mozes koristiti van stana. Ventilator proizvodi veliku buku jer stalno radi, pa nemozes puniti nocu u stanu...

...

accucell6 i taj crni s ventom  su jedan te isti :) to je naime onaj s prvog linka
btw, kako i diogen veli, poboljšali su i ventilator i ekran, tako da ga bolje vidiš po suncu a praktički ga ne čuješ ni po mraku  ;)
i to još od 5-og mjeseca prodaju takve dobre.

Odg: punjac?

Reply #6
Ok hvala,sad znam o kom se punjacu pricalo,posto ja planiram da narucujem punjac i sad pravim spisak sta mi sve treba,ovaj punjac je na spisku.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7523

Sta vi mislite o ovom punjacu,kako se pokazao modelarima koji ga poseduju a mislim da sigurno ima neko ovaj punjac.Svaki komentar i preporuka su dobrodosli......


Hvala.......

Odg: punjac?

Reply #7
onda ce biti kakseveczvao akusel 6. ;)

hvala svima na odgovoru
struja zakon, nitro USTAV