Skip to main content

Topic: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports  (Read 19784 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #30
di buš ga vozio ? da dođem to pogledat.. Jarun ?
čitao sam o takvim stvarima na netu... gledao te Zenoah i Polini motore za rc glisere - to je perverzija... čista...
daj nabaci malo podataka ...
snaga po motoru ? propeleri ? max. brzina ? kako ćeš ga istrimat ? imaš li iskustva s time ?
koje gorivo koristi ? koje ulje ide u mješavinu ?

LP

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #31
di buš ga vozio ? da dođem to pogledat.. Jarun ?
čitao sam o takvim stvarima na netu... gledao te Zenoah i Polini motore za rc glisere - to je perverzija... čista...
daj nabaci malo podataka ...
snaga po motoru ? propeleri ? max. brzina ? kako ćeš ga istrimat ? imaš li iskustva s time ?
koje gorivo koristi ? koje ulje ide u mješavinu ?

LP

Pa da...imam nešto iskustva...to je moj peti benzinski čamac...a imam i dosta modela autića na benzin...sve su to vrlo slični....gotovo isti motori...modificirano hlađenje...ostalo je isto
u autiĆima je zračno hlađenje...u čamcima je vodeno hlađenje...ostalo je isto...kubikaže mašina su različite...Zenoah nudi 23ccm, 26ccm koji je i najčešći brodski motor koji se koristi, 29ccm.....i 30ccm
ovaj gliser iz ovoga posta je 2x30ccm ....ispadne oko 8KS konjskih snaga...
dakle vodeno hlađenje...centrifugalni kuplunzi obostrano...vodene pumpe za hlađenje u leru...turnceleri (digitalni brojači okretaja za svaki motor)...
Mješavina...1: 25.....ulje...ful sintetika...na primjer castrol gtx3...možda sam krivo napisao...zaboravil sam misli da je gtx3 ful sintetika
možeš ga vidjeti gdje god hoćeš...i kod mene doma ak te volja...ne znam kad ću stić do jezera...kad bude ljepše vrijeme...na proljeće
propovi...6518/3

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #32
di buš ga vozio ? da dođem to pogledat.. Jarun ?
čitao sam o takvim stvarima na netu... gledao te Zenoah i Polini motore za rc glisere - to je perverzija... čista...
daj nabaci malo podataka ...
snaga po motoru ? propeleri ? max. brzina ? kako ćeš ga istrimat ? imaš li iskustva s time ?
koje gorivo koristi ? koje ulje ide u mješavinu ?

LP

Evo...u ovoj temi su neki brodovi koje sam sam slagao...
JBS je isto 1850mm...samo je električni pogon i 2x11kW...to jest 2x14KS...težina s baterijama je oko 28kg...brzina cca 165km/h...testirano do 142km/h

I Maritimo Australia sam sam slagao

Evo link na temu...

[url]http://www.flyfreak.net/brodovi/par-fotki-i-pozdrav/[url]

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #33
Jedva čekam video, ovo mi se čini kao totalna zvijer.
Lp,
Alex

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #34
8 ks puta dva ili dva puta po 4 ks, kako god okrenes malo mi zgleda za 300 ccm motor, sto ne ?

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #35
8 ks puta dva ili dva puta po 4 ks, kako god okrenes malo mi zgleda za 300 ccm motor, sto ne ?
ma krivo otipkao...2x30ccm...model mašine je Zenoah 300PUM

SORRY

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #36
To vec ima smisla  ;)


Lp Zoran

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #37
Ajde kada bude vrijeme kak treba i kada se odlučiš provozati ovaj model,
javi obavezno, ja ću svakako doći pogledati... to se ne vidi svaki dan !

da li na Jarunu dopuštaju vožnju ovakvih modela ?

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #38
Ajde kada bude vrijeme kak treba i kada se odlučiš provozati ovaj model,
javi obavezno, ja ću svakako doći pogledati... to se ne vidi svaki dan !

da li na Jarunu dopuštaju vožnju ovakvih modela ?
Pa i da i ne...
Jarun je još super...imao sam problema na nekim drugim vodama oko Zagreba...na Jarunu me još niko nije steral...do sada :)
Ne znaČi da ne bu
Gle...ima normalnih ljudi i onih drugih...što ćeš


Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #40
Još par slika...

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #41
Pas mater pa kaj sve imaš u toj buksi...ubio bi za koji od ovih autića..a vidi Baju gore i dole SCT hijaooooo


Daj rentaj :D

Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #42
Pas mater pa kaj sve imaš u toj buksi...ubio bi za koji od ovih autića..a vidi Baju gore i dole SCT hijaooooo


Daj rentaj :D
aaa...ne...to je samo manji dio...drugi su na drugoj strani bukse...nisu u kadru


Odg: Mystic 1850 2x300ccm Zenoah...BonziSports

Reply #44
@ pathfinder   daj malo zaslikaj tu buksu i iz drugog kuta da si malo oci napasemo meni na losi sct i na baju sline cure hehe
da bar imam nesto od ovdje zaslikanog  :'(