Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 165963 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #135
sve ćelije u jednoj bateriji ti trebaju imati približno isti unutarnji otpor. Što manji otpor to bolje.

Uglavnom nove baterije imaju otpor oko 0,1 ohm po ćeliji. Kako se baterije koriste tako im se povećava unutarnji otpor.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #136
0,1 ohm = 100mohma , previše za novu batku ( pričamo o 3-10 mohma ).
Kad nađem vremena budem na tu temu, ako me Diogen ne preduhitri.

Odoh na žuju  :) sa svojim susedom SDespotom.

Re: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #137
Ja sam prodao esc stipe123, stipe je greškom dobio ulje za masažu a neka bakica na cresu njegov esc. Dok smo služili gdje je problem i dok sam poslao stipi drugi esc prošlo je cca 2-3 tjedna, a stipe je bio strpljiv i nije se uopće ljutio i ima moju pohvalu, a ja imam minus jer najviše zbog svojih privatnih obaveza nisam stigao čovjeku na vrijeme riješiti problem. U buduće ću biti brži.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #138
 Vedran, ja ljetujem na Cresu, kak se zove i preziva baka?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Re: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #139
Nemam pojma, djelatnica tiska mi je rekla da je kod neke bake na cresu završio paket, pa da će mi ga probati vratiti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #140
Jednom mom kolegi su poslali avion s polomljenim stabilizatorima.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #141
Nažalost i ja sam prisiljen upozoriti na jednog modelara/forumaša sumnjivog poštenja!

Njegovo ime na formumu je KENAN

Dakle prodao mi je motor HET 2W20 iz ovog posta http://www.flyfreak.net/oglasi-elektronika/p-stanice-punjac-fatshark-fpv-komplet-jedrilica/msg122959/#msg122959 kojem je svinuta osovina i to poprilično (čitaj neuppotrebljivo).

Da stvar bude bolja eksplicite sam ga prije kupnje pitao da nije svinuta osovina jer je taj motor poznat po tome da mu se lako iskrivi osovina zbog relativno malog promjera.  Naravno, odgvor na moj upit je bio vrlo eksplicitan da je sve ispravno!

Stoga klege modelari čuvajte se "kolege" Kenana, jer iako je obećao da ukoliko nešto nije u redu da će mi vratiti novac, no isti više ne odgovara na PM, ne odgovara na SMSove, niti se ne javlja na telefon (barem meni) i tako već 2 tjedna!

S ovim postom ja završavam igru "lovica" s nepoštenim forumašem KENANom kojeg sam zadnji puta pokušao kontaktirati prije 3 dana i tom prilikom ga upozorio da ću ovaj post napisati u koliko se ne javi, a kako se nije javio...

BTW, Kenan ima trenutno aktivnih oglasa!!!

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #142
Hvala na upozorenju!!

Kenane, nadam seda ces ispraviti svoju gresku.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #143
Ja sam od kolege Kenana uzeo onaj immersion predajnik i antenice i sve radi super, ćovjek je potegao dobar put na biciklu da se nadjemo tako da sto se mene tiče covjek je ok. Čak smo porazgovarali i ovako na prvu dijeluje mi ful ok, pozdrav Kenanu

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #144
Isto tako cim izasao oglas za taj predajnik sam se dogovorio sa Kenanom za kupnju ali  ocigledno mu je bilo tesko otici do poste za poslat , zvao sam ga u par navrata da vidim da li poslujemo a, na kraju prodao drugome bez da me je kontaktirao.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #145
ja sma tjeo od njega kupit dx6i,prvi sam se javio i poslo mu najmanje 10 poruka u 5 dana ali ni na jednu nije odgovori i kasnije ju prodo nekom drugom... neodgovorno i bezobrazno.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #146
Korisnik "40e" - objavio je nekoliko oglasa... između ostalog za nekakav nitro motor... šaljem upite već tjedan dana.... pokušavam dobiti sliku, vidjeti motor, kupiti ga u krajnjoj liniji... međutim ne odgovara...
Pomislio sam - možda je čovjek privatno u nekoj gužvi pa ne stigne... no nakon toga je bio aktivan na forumu sa novim oglasima, a nije se udostojio odgovoriti ni na jedan PM... hmmm... pa mi se nakak čini da je tip neki šaljivđija... i da s njim nije za poslovati...
To je moje iskustvo...

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #147
 Korisnik Aleksandavidovic57..

E sad,objavil je oglas gdje prodaje Specter HotLiner,avion i naravno na slici je bio IMAX Punjac i TG9x,prema slikama pitao sam ga za oboje koja je cijena i on je rekao 150 kn punajc i 150 kn stanica.
Ja sav sretan njemu ostavio podatke i rekao da oboje kupujem.
Dobio sam odgovor,u redu,dogovreno,ali sto se desava par dana kasnije.
Kaze Punjac prodan(mada sam ja bio zakazao) i kaze stanicu ce prodat taj dan(ali nije prodao,kupac odustao-barem sam ja tako upucen) i onda eto,culi smo se i prek FBa i svega i osavio sam mu podakte,odogovrio je da se poslat i to prije cak 2 tjedna,ali sto se dogadja?Nije poslano...

Kontaktiram istu osobu na FaceBooku svaki dan odakle niti mi odogovara na poruke niti ista,a ista stvar se desava i na forumu.

Takvo je moje iskustvo s gore navedenim momkom.

LP,
Marko.

 

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #148
Ho ho, onda nista od prodaje jedraljke Aleksandre...a vec sam skupio kintu


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #149
Ho ho, onda nista od prodaje jedraljke Aleksandre...a vec sam skupio kintu


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Moje iskustvo je tamo gore,ali eto..

Inace,on bude u Austriji tokom radnih dana (Cijeli tjedan a vikend je  u HR) barem mi je tako rekao i rekao mi je stalno kad dodjem iz Austrije u petak saljem.. I tak je vec 3 petka trebao slati ali nista..