Skip to main content

Topic: hobbyking sky eye 2000mm (Read 31535 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #15
A kaj kazu strucnjaci na ovog raptora od hobbykinga ili kako ga oni zovu firstar,nije on bolja solucija ,s obzirom na ima vise mjesta u trupu, za par sto kuna vise?Jel ga ima kod od vas?Ima i jedan blog di je lik slozio pravog zmaja od relativno jeftinog 2m aviona,al malo mi je ova ostala elektronika sumnjiva za tu cijenu(ESC,motor i servaci).


http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=67940


http://arxangelrc.blogspot.com/2014/04/fpvraptor-v2-improved-endurance-fpv-platform.html
Pare skoro isti,sky eye malo jace servace i drugaciji motor..Al i ovaj firstar mi super izgleda
Pari neka vojna bespilotna letjelica sa ovon bojon  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #16
 Mislim da je Raptor bolja opcija.(Ali i zavisi Volantex ili HK,VLTX je napravljen dobroi kvalitetno) Več na dizajnu se vidi da je dizajniran za takve stvari, lakši je 300 grama što je ogromno za model koji obavlja snimanje. Možda je Eye stabilniji ali zato Raptor ima bolju finesu. Nisam letio ni jedan ni drugi zato ocjenjujem laički i prema tome što se da pročitati iz podataka.Izgleda i dosta kvalitetnije napravljen. 

http://www.youtube.com/watch?v=ESVpwTNxdSM#ws 

http://www.volantexrc.com/product/757-v2-fpv-raptor-v2
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #17
Ako cemo govorit o dizajnu,lipše je napravljen i djeluje ozbiljnije,ali sky eye ima po meni puno bolju soluciju sa ovon kupolon naprid,u koju se stavi pan i tilt i lagano se moze gledat skoro i dno,kupola nije skupa za narucit ako pukne.
I ima jace servace,i kolo za slijetanje..i lako se prebaci na 4s setup..to sta je 300gr laksi po meni ne znaci nista jer mu nisu naveli wing area i wing loading,sta mislin da je vjerovatno tu sky eye opet u prednosti
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #18
Kažem neznam nisam letio ni jedan ni drugi ali siguran sam da je volantex napravio raptora a HK kopirao. Ja bih sigurno uzeo Volantexa jer je kvaliteta ko jugo i mercedes,to se več na oko vidi.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20


Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #20
I jos tome dodas kompletan setup,poštarinu,carinjenje i pdv,pa špediterske usluge,otpakiravanje,zapakiravanje,ležarinu,opunomoćenje gospode iz fed ex ili slicnih,bas me zanima na koliko bi se ta cifra od koju stotku vise od skyeye-a ovako na oko,odmakla  :'(
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #21
Slušaj patrioto Ante ...NE KUKAJ....ovo je skupi sport.... :D .....sve ti, kada podvučeš crtu, ispadne jednako skupo (jeftino)... :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #22
@iMan vidjeh negdje na rcgroupsu da "firstar" cak dode u orgin kutiji od volantexa tak da hobbyking nesto mulja :P


@Remote a nije bas da ispadne isto,ja osobno ne volim placati sve razne troskove za nesto sto ne dolazi iz EU ak nije neophodno,al ipak rangerex je za nesto malo ozbiljnije(bar za moj nivo :) ) :D

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #23
A ja san ovako neozbiljan i jos ktome neiskusan,tako da mislin da će špijuniranje okolnih otoka oko Splita još pričekat
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #24
@Ante , ne triba Ti fpv model za špijunažu po otocima....pošalješ ženu ili zaručnicu na trajekt preko vikenda i u Ponedijak dobiješ sve classified  informacije.... :D :D :D ...sorry svi za OT.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #25
hahahaha  :D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #26
Dobra Remote,dobra :D

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #27
Evo stigla je ptica samo nesto me nakratko zabrinilo







Citajuci po netu,neki su se javili sa istin "problemon" ali svi ostali su in rekli da je to normalno,da treba stat tako i da in se ponasa skroz normalno u zraku.
Moje pitanje je zasto ova os oko koje se vrti motor gleda u krivo,zasto ne stoji ravno?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #28
To je ok, stavljaju ga pod kutem radi okretnog momenta motora. Inače, model bi ti pri  svakom dodavanju gasa zakrenuo u obrnutom smjeru od kretnje propelera, pa bi imao neželjeni roll.
Tako bi bar u teoriji trebalo biti.

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #29
super :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form