Skip to main content

Topic: Prilog na HRT Dnevniku 3 iz Zadra (Read 8294 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prilog na HRT Dnevniku 3 iz Zadra

Reply #15
Frenki to i jesu pravi alati samo treba znati raditi sa tim, cuda se mogu napraviti, pogotovo u AE. Daj nekome tko od toga zivi pa ces vidjeti sto se moze.

Znam da se može dosta toga u njima napravit ali pitanje je bilo i kako? Jer ako misliš na ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=ZxyFw4NR7T8
to nije zadovoljavajuče
Ako misliš na obradu frame by frame, to je presloženo - prije presložim kopter na alu ruke pa nema jello  :)
Otišli smo malo OT ali nadam se u dobroj namjeri jer ipak ako se čovijek misli ozbiljnije bavit s time treba gledat u smjeru podizanja kvalitete, iako večina gledatelja neće naći nikakvu zamjerku ipak treba uzet u obzir kada se nešto prikazuje na državnoj TV i to u udarnom terminu da to vidi milijun i više ljudi.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Prilog na HRT Dnevniku 3 iz Zadra

Reply #16
U svakom slucaju je bolje ostaviti nego sirovo treskavo  :D


Sto se tice svega ovoga ne kritiziram ljude koji to snime vec ekipu koja radi postprodukciju i emitira to sve van bez ikakve korekcije, to mi je uzas,. Dakle das materijal recimo HRTu i oni na snimci ne naprave nista, domet im je color grading. To mi je lame.

Odg: Prilog na HRT Dnevniku 3 iz Zadra

Reply #17
Prilog s raftinga na Zrmanji je išao 25.04 kao zadnji prilog u glavnom dnevniku i veći prilog u dobro jutro hrvatska 27.04  :)
Jebo struju, samo nitro i benzin.